Як навчитися приймати себе.

Краса - поняття розтяжне, а успішність - що приходить. Це необхідно пам'ятати кожен раз, коли ви дивитеся в дзеркало або порівнюєте себе з ким-небудь. Вісімдесят відсотків людей дивляться в дзеркало з відчуттям невдоволення по відношенню до самими собі. Вони не можуть бути щасливі, тому як нещасливі за замовчуванням і нічого не можуть з цим зробити. Не повторюйте їхніх помилок.
Вам знадобиться
  • - Ручка
  • - Листи паперу
Інструкція
1
В першу чергу, випишіть всі свої достоїнства, які ви знаєте. Не варто обмежуватися парою фраз - напишіть про себе все, що хочете, все плюси, про які ви самі знаєте. Попросіть своїх близьких підкоригувати цей список, не бійтеся того, що вас неправильно зрозуміють - адже це і є ваші найближчі люди, які завжди вам допоможуть.
2
Тепер на окремий листок в стовпчик випишіть всі свої недоліки, також надавши простір уяві. Пишіть їх одним словом або словосполученням. Після того, як ви їх напишете, поруч з ними напишіть те позитивне, що можна з них витягти, звичайно, тільки там, де ця позитивність розумно. Ті недоліки, які виправити не вдається, відзначте червоним.
3
Тепер випишіть всі свої недоліки, які відзначені червоним, на окремий аркуш. Пропрацюйте їх на предмет того, як з ними можна боротися і що ви готові зробити в цьому відношенні. Не бійтеся того, що способи можуть бути дуже складними - пам'ятайте про те, що чим складніше вам щось дається, тим сильніше ви цим потім пишаєтеся.
4
Використовуйте ваші позитивні і негативні сторони для того, щоб рости. Життя людини неможливо уявити без особистісного росту і розвитку, і поки у вас є недоліки, вам є куди рости і до чого прагнути, пам'ятайте про це. Але ніколи не акцентуйте увагу тільки на них - якщо вас мучитиме депресія, використовуйте найперший лист щоб зрозуміти, що на самій-то справі з вами все в порядку.
Корисна порада
У своєму прагненні по боротьбі з недоліками будьте наполегливі і непохитні - тільки так ви досягнете успіху.