Як накачатися за тиждень.

Іноді нам необхідно підготувати своє тіло до якої-небудь події за короткий термін, навіть не місяць, а всього за тиждень . Природно, за цей час ми не встигнемо набрати двадцять кілограм маси. Але ми можемо підкоригувати недоліки нашого тіла і додати м'язам тонус. За тиждень це цілком реально, якщо дотримуватися декількох нескладних правил.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Використовуйте силові тренажери в залі. Вони не вимагають особливих знань техніки, і в той же час цілком здатні дати вашим м'язам навантаження, достатню для стимулювання їх росту і тонусу. Позначте ефективних повторів цифрою п'ять. Виконуйте вправи з оптимальною вагою до тих пір, поки не зможете зробити п'ять ефективних повторів.
2
прокачувати прес. Для того, щоб підготувати своє тіло за тиждень , необхідно кожен день опрацьовувати верхній і нижній прес, а також бічні м'язи преса. Працюйте над пресом доти, поки не зможете виконувати шість повноцінних повторів.
3
Опрацьовуйте плечі з гантелями і штангою день через день. Ви повинні використовувати максимальні для вас ваги, щоб досягти результатів в такий короткий термін. Для того, щоб розвинути плечі, використовуйте для передніх, задніх і бічних дельт по одній вправі, але в кожному з них викладайтеся на повну.
4
Використовуйте бігову доріжку на початку і наприкінці тренування, обмежте кількість споживаних калорій для того, щоб скинути вагу і зробити м'язи як преса, так і всього тіла більш видимими. Слідкуйте за тим, у скільки ви їсте - найпізніший прийом їжі повинен бути в 6:00 вечора. Чи не їжте за дві години до і через дві години після тренажерного залу.
5
Через обмеження в харчуванні і такій великій кількості аеробних навантажень ви можете відчувати, що у вас не вистачає емоційних і фізичних сил. Для того, щоб це виправити, використовуйте екстракт гуарани, який можна купити в магазинах спортивного харчування. Використовуйте його один раз за тренування, а попередньо проконсультуйтеся з лікарем на предмет протипоказань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q4vJlpu7htY
Корисна порада
Вирішальне значення в досягненні результату має системність і щоденність тренувань, пам'ятайте про це.
Комплексний підхід до основного завдання допоможе швидко і ефективно добитися бажаного результату. Для новачків під час занять головне пам'ятати: важливо не кількість, а якість. Також не зайвим буде замислитися і про раціон харчування.

Домашня програма занять

Домашні тренування буде доцільним з гантелями. Побудований він буде на принципах простої базової програми. Дана комплексна проробка всіх м'язових груп буде включена в одне заняття. Запропоновані вправи, якщо ви починаєте займатися з нуля, рекомендовано виконувати з великою вагою, але з меншою кількістю повторень. Це обумовлено тим фактом, що програма представлена для спортсменів, що тренуються регулярно. Заняття 1Шрагі з гантелями - 8-10 повторень в 2 подхода.Випади на одній нозі - 10-12 повторень в 2 подхода.Жім гантелей стоячи - 10-12 повторень в 3 подхода.Пріседанія з гантелями - 8-10 повторень в 3 підходи. віджимання - максимальна кількість в 2 подхода.Жім гантелей лежачи - 10-12 повторень в 3 подхода.Подтягіванія (чергуючи хвати) - максимальна кількість в 2 подхода.Тяга гантелей до поясу - 12-15 повторень в 3 подхода.Занятіе 2Под'ем гантелей перед собою - 12-15 повторень в 2 подхода.Под'ем гантелей в сторони - 12-15 повторень в 3 подхода.Становая тяга з гантелями - 8-10 повторень в 3 подхода.Обратние віджимання - максимальна кількість в 2 подхода.Разведеніе гантелей лежачи - 10- 12 повторень в 3 подхода.Подтягіванія (чергуючи хвати) - максимальна кількість в 2 подхода.Тяга гантелі однією рукою в нахилі - 12-15 повторень в 3 подхода.Под'ем гантелі на трицепс - 10-12 повторень в 3 підходи.

Пояснення до програми тренувань

накачала в домашніх умовах по представленій програмі можна, проводячи тренування 3-4 рази на тиждень. Заняття слід чергувати між собою.
Тривалість кожного тренування становить близько 40 хвилин.
Перед початком заняття виконуйте легку розминку. Таким чином ви підготуєте м'язи до основної навантаженні. Це дозволить вам уникнути різного роду травм. Закінчувати заняття слід розтяжкою м'язів. Вправи для розминки можна знайти в інтернеті і подивитися їх онлайн.
М'язи живота необхідно качати в кінці заняття або в дні відпочинку. Такий підхід дозволить вам досягти бажаного результату в короткі терміни.
При проведенні тренування вправи даного комплексу рекомендовано виконувати парами. Наприклад, після випадів слід відпочити буквально 10 секунд і переключитися відразу на шрагі. Після їх виконання відпочинок повинен зайняти 30-40 секунд. Далі знову необхідно повернутися до випадів і повторити сет.Предложенний метод скорочує тривалість тренування і підвищує її ефективність. Крім цього, вправи підібрані так, що задіяні всі групи м'язів: трицепс, біцепс, найширші м'язи спини і грудні м'язи.