Як навчитися сміятися над собою. смужка з натпесью навчися сміятися над собою.

Ставлячись до життя з гумором, ви заощадите величезну кількість нервів. Здавалося б, немає нічого простішого, ніж розсміятися або пожартувати з приводу себе ж, але ні, людська гордість і его не дадуть вам розслабитися ні на секунду. Для того, щоб виробити в собі гарне почуття гумору, необхідно пам'ятати про ряд правил, яких необхідно дотримуватися.
Інструкція
1
Пам'ятайте про Рефреймінг. Якщо вас щось не влаштовує, ви завжди можете знайти в цьому і позитивні сторони, злегка розширивши кордони аналізованої області або ж просто перевернувши все з ніг на голову. А якщо все дійсно настільки трагічно, що неможливо знайти ніяких плюсів, зрозумійте про те, що саме це і є той самий безцінний досвід, якого багатьом не вистачає.
2
Визнайте свої недоліки. Зрозумійте, що все те, що у вас є мінусом в тут і зараз і не може бути виправлено, насправді є плюсом в іншій ситуації! Як тільки ви насправді це зрозумієте, ви будете набагато легше ставитися самі до себе, а це ще на один крок ближче до вашої мети - навчитися сміятися над собою.
3
Умійте перебудовуватися по кожній з трьох позицій - себе, другого дійової особи і стороннього спостерігача, який за всім цим спостерігає. Уявіть, що у кожної з цих сторін є своя точка зору і своя призма погляду, і тоді комічність будь-якій ситуації зможе постати перед вами у всій красі.
4
Будьте простіше. Людям нецікаві заумні, поглиблені роздуми з незаперечною аргументацією та підтвердженням по всіх пунктах, людям потрібно просте і легке спілкування. Так надайте його ім. Згладжуйте кути, частіше жартуєте і посміхайтеся, нічого не сприймаючи всерйоз. Уявіть, що все це - просто гра.
Корисна порада
Ключовий метод для того, щоб навчитися сміятися над собою - це забути про свій соціальний статус і уявити, що ви в компанії друзів.