Як віджиматися на кулаках.

Віджимання на кулаках є складнішими і більш корисними для розвитку тіла, ніж віджимання на долонях. Вони задіюють м'язи трицепса, передпліч, грудні м'язи і дельти. Більш того, вони сприяють зміцненню кісточок пальців і постановці кулака в положення, оптимальне для удару. Необхідна ідеальна техніка виконання віджимань на кулаках для того, щоб вони приносили відчутний результат.
Інструкція
1
Лягайте на підлогу так, щоб під вашими п'ятами був упор у вигляді стіни або упор іншого виду. Необхідно зафіксувати положення тіла щодо підлоги щоб уникнути ковзання і зайвих рухів, пов'язаних з поверненням тіла у вихідне положення.
2
Розведіть руки широко в сторони і зігніть їх в лікті на кут дев'яносто градусів. Стисніть руку в кулак і зіпріться на підлогу таким чином, щоб вага вашого тіла припадав на кісточки вказівного, середнього і безіменного пальця. Основний центр ваги повинен знаходитися на кісточки вашого середнього пальця.
3
Стисніть пальці рук в кулак і підійміть тіло від підлоги, випрямляючи руки до кінця. Не ставайте в упор у верхній точці амплітуди, тримайте руки в напрузі. Основна складність віджимань - в тому, щоб зберігати первісне положення спини. Вона повинна бути прямою, живіт не повинен провисати, корпус повинен утворювати єдину лінію з лінією ніг. В момент підняття тіла першими повинні йти плечі, талія не повинна вигинатися ні вгору, ні вниз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tEFhVJ_nLoc
Корисна порада
Виконуйте віджимання на твердій поверхні. Спочатку буде трохи неприємно кісточкам, але з часу дискомфорт піде.