Як скасувати печатка не принтері.

Якщо ви передумали друкувати документ або терміново потрібно внести в нього зміни, виникає необхідність скасувати друк на принтері. Недосвідчені користувачі варварськи виймають шнур принтера з розетки, що часто призводить до поломки обладнання, але є і більш «цивілізовані» методи
Інструкція
1
Знайдіть у правому нижньому куті, в області панелі завдань, значок принтера.
2
Двічі клацніть на цьому значку. Відкриється вікно з інформацією про стан принтера, де ви побачите список документів на друк
3
Виберіть потрібний вам документ. Клацніть один раз на його імені.
4
В панелі інструментів виберіть команду Документ, далі Скасувати (в деяких версіях Windows ця команда може називатися Скасувати друк ).
5
Клацніть Так (ОК в деяких версіях Windows).
6
Закрийте вікно завдань друку, якщо видалили зі списку всі потрібні документи). Для цього виконайте команду Принтер, далі "Закрити".
7
Після цього ви повернетеся в Word для редагування документа. Однак врахуйте, що принтер має власне ОЗУ, тому друк зупиниться не миттєво. Якщо ж принтер встиг надрукувати кілька сторінок великого документа, то може надрукувати ще 2-3 і тільки після цього припинити друк .
8
Якщо ж ви користуєтеся мережевим принтером, може виявитися, що з вашого комп'ютера неможливо скасувати друк . В цьому випадку вам доведеться звернутися до системного адміністратора.