Як навчитися жонглювати м'ячем. Як навчиться добре жонглювати футбольним м'ячем.

Навчитися жонглювати досить складно, але терпіння, цілеспрямованість і постійні тренування дозволять вам розвинути в собі цей талант. Починати краще з одного м'яча, вибираючи невеликі варіанти з мінімальним відскоком, наприклад, м'ячі для пінг-понгу або просто картоплини.
Інструкція
1
Перша вправа розвиває відчуття м'яча і вчить руки правильному руху. Потрібно взяти один м'яч і перекидати його з руки в руку на рівні очей, при цьому підкидати м'яч потрібно ближче до центру корпусу, а ловити біля краю, тобто руки в процесі повинні «ходити».
2
На наступному етапі, можна починати тренування з двома м'ячами. Для цього потрібно перекидати їх з руки в руку.
3
Ви підкидаєте перший кулю до максимальної висоти правою рукою, і коли він знаходиться у верхній точці, підкидаєте друга куля лівою рукою. Відповідно перший кулю потрібно зловити лівою рукою, а другий - правою.
4
На перших порах другий кулю можна просто перекладати в праву руку, розраховуючи оптимальну висоту польоту першої кулі, для здійснення операції з другим. Потім можна переходити до невисокого кидку другої кулі, а потім, тренувати вправу з максимальною висотою.
5
Найскладніше впорається з трьома м'ячами, тому переходити до збільшення кількості м'ячів, потрібно тільки тоді, коли ви легко справляєтеся з двома. Для вправи потрібно взяти один м'яч в ліву руку і два в праву.
6
Ви викидаєте перший м'яч з правої руки, коли він досягне максимальної висоти викидаєте м'яч з лівої руки.
7
Ловіть перший м'яч лівою рукою, і швидко викинувши останній третя куля з правої руки, ловите їм друга куля з лівої руки.
8
У підсумку ловите останній кулю лівою рукою, і дві кулі опиняються в лівій руці і один у правій.
9
Тепер потрібно виконати вправу в зворотному порядку. Це і є основний принцип, який потрібно усвідомити, а далі справа залишається за малим, потрібно просто збільшувати стабільність жонглювання і нарощувати швидкість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vzCtZ9KBQCY