Як накачати шию в домашній умовах. Як накачати м'язи шиї в домашніх умовах.

Красива, Накочена шия - першорядний атрибут атлета або просто людини, яка серйозно займається спортом. В процесі тренувань на неї здійснюється навантаження, достатня для збільшення м'язової маси шиї, але якщо ви хочете збільшити її ще, досить слідувати декільком простим правилам.
Вам знадобиться
  • - Гиря
Інструкція
1
Виконуйте вправи на розвиток трапеції. Встаньте прямо, візьміть гирю в руки. Підтягніть гирю до підборіддя, напружуючи шию . Повільно опустіть гирю. Повторіть вправу п'ятнадцять разів, після цього повторіть вправу ще чотири рази, роблячи перерву на тридцять секунд перед кожним підходом.
2
Виконуйте вправу на бічні м'язи шиї. Сядьте на стілець, спина пряма, очі дивляться прямо. Переведіть голову в кожну сторону до максимального кута. Виконуйте вправу повільно, ретельно контролюючи кожен рух.
3
Нахиліть голову вниз до торкання підборіддям грудей. Повільно підніміть голову вгору і закиньте до самого упору. Плавно виконуйте вправу, після чого виконуйте повороти голови спочатку з лівого боку на праву, потім з правої сторони на ліву. Повертайте голову до кінця, ретельно контролюючи, щоб голова поверталася повільно і плавно, напружуючи м'язи шиї при кожному повороті.
Зверніть увагу
Виконуйте кожну вправу повільно, концентруючи зусилля на шиї.
Корисна порада
Протягом кожної вправи із зусиллям напружуйте шию.