Як перестати хворіти. Як я перестав боліти.

Затяжна хвороба або часто повторювані захворювання - проблеми, знайомі багатьом людям. Для того, щоб перестати хворіти і почати повноцінне життя необхідно взяти себе в руки і постаратися докласти максимум зусиль для того, щоб розірвати це болючий коло.
Інструкція
1
Якщо ви часто хворієте або довго не можете одужати, то необхідно, насамперед, зрозуміти причини цього явища. Зверніться до терапевта, попросіть призначити вам повне обстеження. Найчастіше в організмі присутній вогнище хронічної інфекції або якесь вялотекущее захворювання, яке і заважає вам бути здоровими.
2
Зробіть иммунограмму. Вона допоможе визначити наскільки добре функціонує ваш імунітет. Адже якщо він ослаблений, то організму дуже складно боротися з інфекціями.
3
Дуже часто причиною поганого самопочуття є проблеми, пов'язані з психікою. Постійні нервозний, стреси, депресії пригнічують імунну систему і людина починає хворіти. Загляньте всередину себе: чи відчуваєте ви образу, злість, ненависть? Якщо так, то вам необхідно впорається з цими почуттями, так як вони невблаганно роз'їдають ваше здоров'я. У разі складних внутрішніх проблем слід звернутися до психолога.
4
Ваше здоров'я прямо залежить від емоційного стану. Якщо ви постійно нервуєте або переживаєте, то набагато гірше справляєтеся з хворобами. Зверніть увагу всередину, поїдьте на відпочинок, зречеться проблем. Постарайтеся якомога більше спілкуватися з добрими веселими людьми, частіше смійтеся і намагайтеся навчитися вирішувати проблеми з легкістю. Адже як тільки всередині людини запановує гармонія і спокій, то і хвороби стрімко відступають.
5
Пам'ятайте, що ви - господар свого тіла і тільки від вас залежить її здоров'я. Постарайтеся харчуватися правильно, більше бувайте на свіжому повітрі, загартовувати і обов'язково займайтеся спортом. Всі ці заходи допоможуть зміцнити організм і дозволять імунній системі краще справлятися з інфекціями.
6
Посміхайтеся і смійтеся! Адже коли у людини гарний настрій, то ніякі хвороби йому не страшні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rK8wCMYvM04