Як відсвяткувати годик дитині. Як влаштувати дитині годик.

Перший день народження малюка - це його перше свято, де він стає повноправним винуватцем торжества. Це завжди зворушливо, так як за рік у розвитку крихти відбулося багато змін. Як відзначити цей подія, щоб малюк відчув, що це саме його свято, але врахувати і те, що малюк не звик до гучних застіль?
Вам знадобиться
  • - фотоапарат або відеокамера
  • - фотографії дитини
Інструкція
1
Щоб пам'ять про день народження залишилася на багато років і дитина, подорослішавши, зміг дізнатися етапи свого розвитку, протягом року робіть фотографії, на яких підписуйте вік, зріст, вага крихти, його переваги в їжі. А до дня народження підготуйте стінгазету або альбом. Так і ви зможете ще раз згадати, як ріс малюк, і гості зможуть простежити, як швидко пройшов цей рік. Подбайте про наявність фотоапарата або відеокамери на самому святі.
2
Зробіть зліпок ступні або долоні малюка, використовуючи спеціальну масу, глину або солоне тісто. Можете просто обвести на папері, а потім вклеїти цей листок в альбом з фотографіями. Тепер ви можете бути впевнені, що цей важливий день в житті крихти, залишиться в його пам'яті.
3
Створіть у будинку атмосферу свята, надійти і розвісьте безліч куль, плакатів, щоб дитина бачила ці яскраві атрибути, і йому було весело. Обов'язково подаруйте крихітці що-небудь. Це може бути іграшка або щось з одягу.
4
Влаштуйте прогулянку в парк. Будь-коли року на вулиці можна знайти багато цікавих і пізнавальних занять: розглядайте листя, грайте в сніжки і т.д. В цей день весь ваш час має належати тільки дитині.
5
Якщо є можливість, запросіть додому професіоналів з агентства з проведення дитячих ранків, які допоможуть зробити свято незабутнім. Заздалегідь обговоріть з ними деталі вашого торжества. Дитина не залишиться байдужим, бачачи кумедних клоунів чи звірів.
6
Запросіть на день народження не тільки дорослих, а й дітей. Так і інші малюки відчують це відчуття свята. Приготуйте святкову вечерю. Під час нього гості обов'язково вимовлять чимало побажань малюкові. Все добрі слова обов'язково здійсняться в житті крихти. А в цей день робіть все, щоб дитина була щаслива.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ynKtL-Hy70M
Зверніть увагу
Подарунок, який ви купуєте повинен бути для дитини, а не для Вас.На обов'язково купувати дорогий подарунок, адже малюк ще не розуміє причину праздніка.Обращайтесь тільки в перевірені агентства з проведення свят, вартість послуги обговоріть заздалегідь.
Корисна порада
Даруйте подарунок, кажучи при цьому побажання малюкові. Він може і не зрозуміти цих слів, зате побачить вашу посмішку і обов'язково посміхнеться у відповідь.
В народі існує забобон, яке свідчить, що виконання 33 років святкувати не можна. У цьому віці Христос помер у страшних муках за всі людські гріхи. Проте церква не радить утримуватися від святкування 33 років.

Вечірка в стилі «Нам 18»

Вечірка в даному випадку буде присвячена тому короткому періоду, коли імениннику і його гостям було по 18 років, тобто самому розквіту життєвих сил і енергії. Для свята найкраще придумати гасло, наприклад, «Душею і тілом нам завжди 18» або «У душі нам завжди 18». Гості повинні вбратися так, як було модно одягатися в той час, коли вони досягли повноліття. Також тематично підбирається музика і інтер'єр. Наприклад, можна зробити гірлянду з допотопних мобільних телефонів. Крім того, можуть підійти дискети або котушки від фотоплівок фірми Kodak. Для розваги можна придумати яку-небудь вікторину на знання тієї епохи або вибрати ті ігри та розваги, які були особливо популярні в ті часи.

Вечірка «33»

Логічно, що на такому святі все повинно крутитися навколо цих цифр . Ними прикрашається приміщення. «33» можна вирізати з паперу, купити електричні гірлянди, закріпити на стінках повітряні кулі. Гостям можна роздати пам'ятні сувеніри або просто деталі з цими цифрами. Наприклад, кепки або футболки. Чим більше буде цих чисел на святі, тим буде цікавіше. Наприклад, тридцять три страви, тридцять три напою чи тридцять три букети. Розваги для гостей теж можна підібрати з прив'язкою даному числу.

Ретро-вечірка на честь виконання тридцяти трьох років

Можна влаштувати вечірку в стилі тієї епохи, в якій народився іменинник. Використовується при цьому історичний декор, підбирається відповідна музика і одяг того часу. Розважальну програму можна зробити з прив'язкою до того місця, де народився іменинник, або до професій його батьків.

День народження в стилі кіно

Наприклад, вибирається кінокартина, яка вийшла в рік народження іменинника. Вона береться за основу всього свята. Приміром, в 1981 році були зняті такі відомі картини, як «Карнавал», де в головній ролі знялася Ірина Муравйова, або «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона». Подібні фільми можуть ідеально підійти для сценарію свята. Винуватця торжества можна уявити в образі Шерлока Холмса, а його другу половинку (якщо вона є) або кращого друга - в стилі доктора Ватсона. Сценарій замислюється таким чином, щоб гості вели розслідування справи про зникнення еліксиру молодості. Карнавальна вечірка також може стати дуже веселою, якщо в неї включити виступи співаків і танцюристів. Можна зробити конкурси на жонглювання або вміння говорити скоромовки з горіхами за щоками.