Як накачати м'язи за рік.

Для того, щоб привести своє тіло в адекватну форму, одного року більш, ніж достатньо. За цей час при правильному графіку ви встигнете не тільки набрати масу, але і зменшити зайвий жир для того, щоб зробити ваше тіло ідеальним. Графік тренувань і види вправ - справа індивідуальна. Найважливіше, про що потрібно пам'ятати - це те, що ви повинні бути системними є у своєму підході до тренувань.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, запам'ятайте: немає тих м'язів, які ви б хотіли накачати більше або менше! Є м'язи, до яких потрібно докласти більше зусиль для того, щоб домогтися такого ж результату, як і для інших.
2
Розпишіть свій графік тренувань по днях тижня. Для повного циклу тренувань найчастіше вистачає одного тижня, більш розтягнуті цикли корисні професіоналам, але не новачкам. У кожен день тижня ви повинні задіяти одну велику групу м'язів і одну малу, великі групи м'язів - це спина, грудні м'язи і ноги. Оптимальним графіком є такою, в якому ви займаєтеся день через день - в цьому випадку у вас предостатньо часу для того, щоб м'язи встигли відпочити і відновитися.
3
Поділіть дванадцять місяців на періоди, протягом яких ви будете адаптуватися, працювати в повну силу і сушитися. Одним з варіантів може бути один місяць на опробування вправ, притирання до графіку і відпрацювання техніки, десять місяців роботи з повною викладкою і повноцінним харчуванням, і один місяць, протягом якого ви посилено сушітесь, віддаючи перевагу аеробних тренувань і вправ на витривалість.
4
Підбирайте ваги таким чином, щоб уникнути травм. Краще недопрацювали м'яз і доопрацювати її потім, ніж заробити травму і випасти з тренувань на кілька тижнів. Пам'ятайте також про те, що в період набору маси необхідно підвищене вживання спортивного харчування і білкової їжі.
Корисна порада
Висипайтесь як слід, спите не менше 9 годин кожен день.