Як накачати нижні грудні м'язи. Як накачати грудні м'язи на турніку.

Основними правилами для виконання всіх вправ на груди є широкий хват і фіксація ліктів. Необхідно змусити ваші трицепси не брати участь в процесі жиму і більше працювати грудними м'язами, часом, навіть свідомо напружуючи їх - тільки так ви досягнете вагомого результату.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Лягайте на пряму лаву для жиму штанги. Візьміть штангу в руки і опустіть її на груди до торкання на рівні нижньої частини грудей. Зберігаючи її становище на тому ж рівні, підійміть її вгору. Зробіть десять повторів. Повторіть цю вправу в чотирьох підходах.
2
Зробіть розведення гантелей, тримаючи їх на рівні нижнього краю грудей. Візьміть в руки гантелі, трохи зігніть руки в ліктях і витягніть їх перед собою. Розведіть руки в сторони, після чого плавно поверніть їх назад. Виконайте цю вправу в восьми повторах, зробіть чотири підходи.
3
Використовуйте лаву для жиму зі зворотним нахилом. УВАГА! ДАНИЙ вправивиконуйте ТІЛЬКИ В ПРИСУТНОСТІ страху! Візьміть штангу на витягнуті руки. Опустіть її вниз, до рівня грудей. Різко витолкніте її наверх. Зробіть вісім повторів і п'ять підходів. Слідкуйте за тим, щоб ви контролювали штангу на протязі всього процесу.
4
Виконайте розводку двома гантелями на назад похилій лаві. Тримайте руки напівзігнутими і широко розводите руки. Після цього піднімайте руки вгору до торкання гантелей один одного. Чи не розслабляйте руки протягом усього процесу. Виконуйте п'ять підходів по шість повторів кожен.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб роботі ваших грудних м'язів не допомагали трицепси - так ви досягнете більшого результату, ніж якщо будете включати їх в роботу.