Як накачати всі м'язи тіла.

Найчастіше ті, хто ходить в тренажерний зал, акцентують увагу на одній групі м'язів, яку вони закачують, при цьому забуваючи про те, що тіло повинно розвиватися гармонійно. Неможливо запустити механізм росту м'язів на повну, акцентуючи увагу на одному. Для того, щоб рівномірно накачати все м'язи тіла, необхідно дотримуватися ряду простих правил.
Вам знадобиться
  • - ручка
  • - листок паперу
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Систематизуйте свої тренування. Випишіть всі свої групи м'язів, які ви повинні пропрацювати. Об'єктивно відстежите їх розвиненість і необхідність для них більш-менш інтенсивного тренування. Створіть цикл тренувальних днів, протягом якого опрацьовуються всі без винятку групи м'язів. Пам'ятайте про те, що оптимальний розрив між тренуваннями - один день.
2
Виконуйте кожну вправу в залежності від того, що ви хочете зробити з тією чи іншою групою м'язів. Правило тут просте - якщо ви робите багато повторів із середньою вагою, то ви спалюєте жир і збільшуєте витривалість, а якщо робите середня кількість повторів з важкою вагою, то збільшуєте силу.
3
Виконуйте вправи без допомоги інших м'язів і зайвих рухів. Необхідно пам'ятати про те, що кожен раз, коли ви виконуєте вправу, ви повинні напружувати ту групу м'язів, на яку воно спрямоване. Таким чином, навантаження буде падати саме на ті м'язи , на які ви хочете, а не на інші. Це необхідно для повноцінної опрацювання кожної групи м'язів окремо.
Корисна порада
Пам'ятайте про спортивне харчування - в ньому міститься концентрат речовин, необхідних для росту м'язів.