Як накачати верхню частину тіла.

При роботі над тілом в тренажерному залі не варто випускати з уваги, що тіло має бути розвинене гармонійно. Не варто робити посилені комплекси вправ, спрямовані на одну групу м'язів, і при цьому зовсім забувати про інші. Для того, щоб накачати верхню частина тіла, необхідно слідувати саме цьому раді.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
У перший день тренувального тижня робіть вправи для прокачування спини і плечей. Для роботи над спиною виконуйте верхні і нижні тяги, з максимально можливою кількістю повторів в кожному підході, але не більше двадцяти. Цим ви напрацюєте основну масу спини. Для опрацювання трапеції використовуйте підйоми штанги вузьким хватом в положенні стоячи до рівня ключиці. Для тренування плечей використовуйте розведення гантелей в сторони і перед собою, а також жим штанги вгору через голову, сидячи на лаві, і жим гантелей в тій же позі.
2
Другий тренувальний день повністю присвятіть опрацюванні грудних м'язів і м'язів трицепса. Трицепс буде достатньо задіяний під час роботи з грудними м'язами, щоб бути розігрітим і трохи втомленим, тому достатньо буде просто добити його до повної відмови. Для роботи з грудними м'язами використовуйте жим штанги широким хватом і розводку гантелями, на прямий і похилій лаві відповідно. Для роботи на трицепс використовуйте розгинання рук з EZ штангою з-за голови на прямій лаві, а також розгинання руки з гантелей через голову.
3
Для опрацювання біцепса і передпліч використовуйте окремий день.Для роботи над біцепсом використовуйте підйоми гантелі і штанги, як прямий, так і EZ штанги. Бажано при цьому використовувати упор для рук, щоб виключити чітінг. Завершіть тренування біцепса окремої опрацюванням кожної руки. Після цього опрацюйте передпліччя, перекочуючи гантелі або гриф штанги з розслаблених пальців в стиснутий кулак до повної відмови пальцев.Работайте над пресом. Використовуйте бічні і прямі скручування, кранчи і бічні нахили. Пропрацюйте прямі і бічні м'язи живота, щоб надати пресу твердість обрисів.
Корисна порада
Харчуйтеся якомога більш інтенсивно!