Як накачати литковий м'яз. литкові м'язи накачати дівчини.

Неможливо уявити гармонійно розвинене тіло без добре прокачаних литкових м'язів. Складність в роботі над литками полягає в тому, що вони, як не одні інші м'язи, залежать від генетики. Більш того, литкові м'язи задіяні щоденно, тому для того, щоб прокачати литкові м'язи, необхідно величезне терпіння і найсильніші навантаження. Необхідно кожне тренування навантажувати икроножную м'яз настільки сильно, щоб після виконання циклу вправ ходьба давалася з трудом.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Встаньте під штангу, поставивши шкарпетки ніг на піднесення. Покладіть штангу собі на плечі і зніміть її зі стійки. Встаньте навшпиньки, тримаючи штангу на ногах, з силою напружуючи литкові м'язи. Робіть вправу якомога більш повільно, контролюючи рух тіла в кожну секунду. Повільно опустіться на п'яти. Виконайте п'ять-шість підходів, в кожному по десять-дванадцять повторів.
2
Використовуйте спеціалізований тренажер для прокачування литок. Відрегулюйте висоту упора тренажера і вага, який він використовує. Встаньте під упор тренажера, шкарпетки ступень поставте на піднесення. Різко витолкніте тіло вгору, вставши навшпиньки і тримаючись руками за упор. Завмріть у верхній точці, після чого повільно опустіться на п'яти. Зробіть п'ятнадцять-двадцять повторів і п'ять-шість підходів.
3
Встаньте однією ногою на піднесення, тримаючи в руках гирю. Підніміться навшпиньки, з силою напружуючи икроножную м'яз . Завмріть у верхній точці на пару секунд і повільно опустіться. Зробіть п'ять-шість підходів, по п'ятнадцять-двадцять повторів в кожному для кожної ноги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j5ohv2JFQjI
Корисна порада
Вибирайте таку вагу, щоб в останньому повторі у вас не було сил для ще одного.