Як набрати м'язову масу за короткий термін. Як закручувати тютюн.

Ми займаємося спортом для різних цілей. Хтось ходить в спортзал для того, щоб позбутися зайвої ваги, хтось для того, щоб забезпечити необхідну кардіонагрузку, а хтось професійно працює над своїм тілом. Залежно від цього ми вибираємо методику тренування. Для того, щоб набрати м'язову масу за короткий термін, потрібен особливий підхід до методики виконання вправ і харчуванню.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, систематизуйте свій графік тренувань. Кожен день у вас має бути присвячений вправам на одну групу м'язів, максимум дві, причому друга повинна бути задіяна в першій частині тренування. Мають сенс такі зв'язки: груди-трицепс, спина-плечі, а також ноги-прес. Біцепс і передпліччя тренуйте в окремий день.
2
Виконуйте мінімум підходів, домагаючись повної відмови м'язів в останньому підході. Розраховуйте ваша вага по наростаючій, кількість повторів повинно падати. Ідеальною вважається піраміда з наступного числа повторів: дванадцять-десять-вісім-вісім-шість-шість-чотири, де числа - це кількість повторів, вага йде від мінімального до максимального.
3
Харчуйтеся якомога щільніше, активно налягаючи на білки і вуглеводи. Використовуйте спеціальні протеїнові коктейлі, які забезпечать вам ріст маси за рахунок високої концентрації будівельного білка. Використання стимуляторів, таких як гуарана і кофеїн, дозволено, якщо у вас немає протипоказань, але краще обійтися без них.
Зверніть увагу
Висипайтесь. Мінімальний щоденний сон складає 9:00.
Корисна порада
Тренуйтеся день через день - це забезпечить вашим м'язам оптимальний відпочинок.