Як зробити екран менше. Як зробити екран в сталкекере по менше.

Екран комп'ютера вимірюється в дюймах і в кількості пікселів, які можуть відобразитися на дисплеї по горизонталі і вертикалі. Фізичний розмір в дюймах скоротити не можна, а ось задати меншу кількість пікселів, тобто зменшити дозвіл екрану, цілком можливо. Для цього виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші по вільному місцю на робочому столі. В меню виберіть пункт "Персоналізація" (в операційній системі Windows XP і більш ранніх версіях цей пункт називається «Властивості»). Перед вами відкриється компонент, що дозволяє зробити налаштування зовнішнього вигляду екрану.
2
Натисніть на розділ «Параметри дисплея».
3
У вікні, посуньте бігунок «Дозвіл» вліво. При цьому, нижче буде відображатися, до якого значення зменшилося дозвіл екрана. Наприклад, спочатку було 1280? 800, а стало 640? 480 пікселів (точок).
4
Натисніть «Ок», щоб зберегти зміни. Екран на кілька секунд згасне, а потім включитися з новим дозволом. Windows попросить підтвердити нові параметри дисплея на протязі 10 секунд, інакше вони повернутися до колишніх. Натисніть «Ок», якщо вони вас влаштовують.
Зверніть увагу
Для зору безпечніше всього користуватися екраном, при максимальному дозволі монітора.