Як накачати бічні м'язи.

Рельєфний, накачаний прес - часто єдина мета наших походів в тренажерний зал. Ми активно працюємо над кубиками за допомогою прямих скручувань і майже що живемо на біговій доріжці, спалюючи жир. Але результат нас все одно не влаштовує, бо ми забуваємо про бічні м'язи преса, які роблять обриси черевного преса ідеальними.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки поставте за голову і злегка зігніть коліна. Здійснюйте нахили через сторони до торкання ліктями колін. При необхідності злегка розімкніть замок за головою, або ж взагалі не торкайтеся колін ліктями. Головне - прогнутися в кожну сторону до межі. Виконайте п'ять-шість підходів по п'ятнадцять-двадцять повторів кожен.
2
Ляжте на підлогу, ноги покладіть на піднесення. Покладіть руки за голову. Виконуйте вправи, аналогічні простим скручень, але при кожному підйомі повертайте корпус, намагаючись дотягнутися правим ліктем до лівої ноги і лівим ліктем до правої ноги відповідно. Кожен повтор повинен виконуватися сильним маховим рухом, виконаним на швидкість. Виконайте три-чотири підходи по десять-дванадцять повторів кожен.
3
Закріпіть ноги на зворотному лаві для преса. Ляжте на бік. Покладіть руки за голову і здійснюйте бічні скручування, з силою згинаючи корпус. Кожного разу ви повинні піднімати тіло, напружуючи бічні м'язи преса і роблячи вправу якомога повільніше - так ви досягнете максимального результату. Виконайте п'ятнадцять підходів в трьох повторах.
Корисна порада
Слідкуйте за технікою. При кожній вправі дійте саме м'язами преса.