Як швидко накачати тіло.

Для того, щоб набрати масу, необхідно виконувати декілька правил, які спрямовані на максимально допустимий стрес для м'язів, достатній час для відновлення і достатню кількість білка для відновлення м'язів. При недотриманні будь-якого з цих умов ріст маси буде уповільнений. Необхідно строго слідувати декільком пунктам, що забезпечує максимально швидке зростання маси.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
В першу чергу, поставте для себе за аксіому виконувати певну кількість повторів кожне тренування. Ви повинні чітко розрахувати оптимальну вагу для виконання того числа повторів, яке було заплановано. Будь-яке перевищення допустимого рівня веде до перетренованості або уповільнює процес росту м'язів, пам'ятайте про це.
2
Розумно збалансуйте групи м'язів, які ви тренуєте кожен день. Використовуйте зв'язки м'язів-компенсаторів, але не більше двох груп м'язів щодня. Тренування повинні тривати не більше півтори години: - все, що за цією межею, скоріше, буде під вред.Разрив між тренуваннями кожної групи м'язів повинен становити не менше 36 годин - це дасть вашим м'язам час відновитися.
3
Використовуйте спеціалізоване спортивне харчування в дозах, прописаних на упаковці. Вживайте якомога більше природного білка. Рахунок жирових калорій потрібен, але також необхідно пам'ятати, що в період набору м'язової маси жировий прошарок йде безкоштовним доповненням, так що не варто на неї особливо відволікатися. Пам'ятайте про те, що між тренуванням і прийомом їжі повинно пройти не менше півтора годин, інакше результат тренування буде незадовільний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lU8szb45sUw
Корисна порада
Висипайтесь! Мінімальний час сну не повинно бути менше 9 годин.