Як віджиматися більше. чи можна віджиманнями накачати передню дельту.

При віджиманнях будь-якого роду найбільш задіяні виявляються такі групи м'язів: трицепс, грудні м'язи і передні дельти. У разі, якщо метою варто збільшення загального числа віджимань, слід звернути увагу саме на ці групи м'язів. Для того, щоб їх розвинути, необхідно використовувати певний набір вправ.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Тріцепс, передні дельти і грудні м'язи можна тренувати в один день. Найголовніше тут - не перестаратися з кількістю повторів і підходів у кожній вправі і завершити тренування, відпрацювавши потрібну кількість від і до.
2
Почніть тренування з роботи над грудними м'язами. Ви можете використовувати як жим штанги на прямій лаві, так і жим гантелей в якості першої вправи. Необхідно тримати руки на якомога ширшому відстані один від одного - в цьому випадку максимальному навантаженні піддаються саме грудні м'язи.
3
Відразу після роботи над грудними переходите до прокачування трицепсів. Використовуйте гантелі і машину для жиму до низу для того, щоб добити трицепси після роботи над грудьми. Почніть з розгинання руки з гантелей через голову і переходите до розгинання руки з гантелей в положенні нахилу з упором коліном. Після цього використовуйте машину для жиму до низу. Під час всіх вправ на трицепс тримайте спину прямою і уникайте читинга - так трицепс буде опрацьовано в найкращій мірі.
4
Для опрацювання передніх дельт використовуйте піднімання штанги і гантелей перед собою. Візьміть штангу в дві руки і повільно на трохи зігнутих руках підійміть її до рівня, який знаходиться трохи вище рівня очей. Після цього переходите до вправ з гантелями. У вправах на дельту чим повільніше ви виконуєте вправу, тим м'яз опрацьовується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AK10Wu7Sf5Q
Корисна порада
Періодично відстежуйте результат ваших тренувань - щотижня фіксуйте кількість віджимань.
Здавалося б, чого простіше - впав і віджався. Виявляється немає. Якщо ви ніколи цим не займалися, то перша спроба віджимання від підлоги може коштувати вам чималих зусиль при дуже скромних результатах. А адже в цьому виді вправ є навіть свої світові рекордсмени, такі, наприклад, як англієць Педді Дойл, який одного разу примудрився віджатися 37000 разів протягом доби. Одним словом, є до чого прагнути.
Інструкція
1
Для початку варто усвідомити, що віджиматися від підлоги можна кількома способами. Найпоширеніший - руки розташовані широким хватом, упор - на долоні. Можна здійснювати віджимання, але вже з упором на пальці. Любителі східних єдиноборств воліють віджиматися на кулаках, коли лікті притиснуті до тулуба, а долоні звернені один до одного. Для більшого ефекту одну ногу можна покласти на іншу. В цьому випадку навантаження на руки істотно зросте.
2
Любителі віджимань зі стажем не рекомендують на перших порах давати великі навантаження. Тут важлива поступовість, заснована на переході від простого до складнішого. Так якщо ви вирішили освоїти метод віджимання на пальцях, то можна починати з трьох підходів по 20 секунд, довівши цей показник протягом місяця до трьох хвилин. При систематичних тренуваннях ваші результати будуть рости, що обов'язково підштовхне вас до ускладнення вправ. Залежно від положення корпуса, віджиматися можна двома способами.
3
Перший спосіб - коли корпус прямий, а частота віджимань становить близько 20 разів/хв. Він використовується для збільшення статичної сили. Другий спосіб передбачає прогин хребта, а таз в цей час стосується статі. Постарайтеся робити цю вправу з частотою 60-80 раз/хв. Прекрасно розвиває динамічну силу.
4
До речі, віджиматися можна не тільки від статі, але і від стіни. Для цього потрібно відійти від неї на крок, руки розставити на рівні плечей або трохи нижче. Чим ширше руки, тим більше навантаження припадає на грудні м'язи.