Як накачати м'язи за допомогою гантелей.

Для того, щоб виконувати вправи при допомоги гантелей , необхідна ідеальна техніка, а на більш просунутому етапі бажаний людина, яка вас буде страхувати. Звичайно, не всі м'язи піддаються накачуванні при допомоги гантелей , але більшість з них цілком реально опрацювати при допомоги гантелей .
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
Інструкція
1
Біцепси. Використовуйте класичний метод опрацювання біцепсів при допомоги згинання руки. Почніть в положенні стоячи, далі продовжите на лаві з упором для ліктів. Поперемінно згинайте кожну руку, поки не виконаєте необхідну кількість повторів. Після цього опрацюйте кожну руку окремо на тій же лаві.
2
Трицепси. Виконуйте розгинання руки з гантелей через голову, а також розгинання руки в положенні нахилу з упором на лаву. В цьому випадку, навантаження лягає на трицепс кожної руки поперемінно, без затяжних перерв.
3
Грудні м'язи. Виконуйте пулловери важкої гантелі з-за голови. Для двох гантелей підходять вправи жиму гантелей на прямий і похилій лаві, а також розводки гантелей на прямий і похилій лаві відповідно. Рухи повинні бути ривковие, з чіткою фіксацією ліктя.
4
М'язи спини. Використовуйте гантелі для нижніх тяг, щоб опрацювати бічні м'язи спини. Для опрацювання трапецієподібної м'язи використовуйте одну важку гантелю. Її слід тягнути двома руками до рівня підборіддя за допомогою двох рук, напружуючи при цьому трапецію.
5
Плечі. Опрацьовуйте передні, бічні і задні дельти за допомогою махових рухів рук з гантелями в відповідні сторони, для досягнення ще більшого ефекту рекомендується виконувати жим гантелями вгору з поворотом. Так ви сильніше задієте суглобову сумку плеча.
6
Прокачайте гомілки при допомоги одній або двох гантелей . Візьміть гантелю в руки і встаньте на носочки однією ногою, другу тримайте в повітрі. Встаньте навшпиньки на піднесення і повільно опустіться.
Корисна порада
При правильному харчуванні і грамотно побудованому графіку, гантелі можуть допомогти не тільки тримати форму, а й суттєво набрати масу.