Як написати коротко про себе. дополніельную інформація про себе.

Уміння коротко скласти інформацію про собі - цінний навик, який стане в нагоді, наприклад, при написанні резюме для влаштування на роботу. Як це зробити правильно? Для цього необхідно пам'ятати декілька простих правил.
Інструкція
1
Для початку необхідно вказати свої дані: прізвище, ім'я та по батькові. Ця інформація повинна одразу кидатися в очі, тому виділіть її жирним шрифтом. Обов'язкові дата народження та/або число повних років. Така інформація дозволить скласти думку про вашу придатності до посади, на яку ви претендуєте.
2
Роботодавцю може знадобитися інформація про те, як з вами зв'язатися в разі необхідності, тому впишіть в інформацію свої контактні дані: домашній та поштова адреси, включаючи поштовий індекс, адреса електронної пошти. Вкажіть номери контактних телефонів, не забувши пояснити, який з них є домашнім, а який робітникам. Чи не заважає уточнити час, коли вам зручніше дзвонити.
3
Якщо ви направляєте резюме електронною поштою, то вкажіть в ньому той же самий електронну адресу, з якого надсилаєте лист. Інакше може виникнути плутанина при листуванні.
4
Резюме має містити вказівку посадової позиції, на яку ви маєте намір вчинити. При цьому вказівка посади повинно збігатися з тією формулюванням, яка вказана роботодавцем. Формулювання виду «хочу бути в чимось корисним вашої компанії» нічого, крім здивування, викликати не може.
5
Компанія шукає фахівця на цілком конкретну посаду, тому не варто вказувати відразу кілька вакансій, на які ви націлені. Це знизить ваші шанси на успіх.
6
В розділі, пов'язаному з вашим освітнім рівнем, вкажіть, в якому році і який навчальний заклад ви закінчили, спеціалізацію за дипломом. Якщо маєте вчений ступінь або звання, також впишіть її в інформацію про собі . Цінної може стати інформація про проходження вами курсів підвищення кваліфікації, навіть якщо вони були короткими.
7
Один з основних розділів резюме пов'язаний з описом досвіду вашої професійної діяльності. Вкажіть місця роботи з найменуванням підприємств і організацій, посада, стаж роботи в кожній посаді. Важливо написати про причини відходу з тієї чи іншої посади. Це характеризує вас в очах потенційного роботодавця. Перераховувати місця роботи прийнято в зворотному тимчасовий порядок.
8
У додатковій інформації про собі слід написати про володіння іноземними мовами із зазначенням рівня. Також може мати значення в наш час досвід роботи з комп'ютером та оргтехнікою, вміння користуватися мережею Інтернет. Вкажіть в описі, чи є у вас водійські права та досвід водіння автомобіля, його наявність.
9
Особисті подробиці вказуйте тільки при необхідності. Основа резюме повинна містити дані про ті риси особистості, які важливі для виконання майбутніх професійних обов'язків і характеризують ваші ділові якості. Постарайтеся бути скромніше, описуючи себе.
10
На закінчення відзначимо, що короткий опис себе на всі випадки життя зробити неможливо. Що і в якому обсязі вказувати, залежить від конкретної ситуації і супутніх умов.