Як налаштувати тюнер.

Для того, щоб підключити до телевізора супутниковий тюнер (ресивер), ззаду на панелі кожного супутникового тюнера є безліч різних роз'ємів: антенний вихід, тюльпани, HDMI, ськарт.

Через обраний вами роз'єм підключіть супутниковий тюнер до телевізора. На нових моделях телевізорів обов'язково знайдеться відповідний роз'єм, до якого можна буде підключитися, а ось на старих з цим можуть виникнути проблеми: до них можна буде підключити ресивер тільки через антенний вход.После того, як ви підключили супутниковий тюнер (ресивер) до антенного входу вашого телевізора, можна налаштувати тюнер. Виберіть будь-який канал, на якому власне і буде показувати тюнер, а телеканали будуть перемикатися вже на самому тюнері (ресівері) .В ручному режимі виберіть функцію пошуку каналів, при цьому супутниковий тюнер обов'язково потрібно включити в мережу і підключений до телевізора, на дисплеї тюнера повинно світитися число, не годинник! Встановлення каналів на цьому закінчена, збережіть всі налаштування, після чого на цей канал буде ретранслювати свій сигнал супутниковий тюнер (ресивер). За якістю виведеного на екран зображення роз'єми можна вибудувати в наступній послідовності: HDMI, ськарт, тюльпани, антенний виход.Очень важливо! Все підключення кабелів до тюнера потрібно виробляти при знеструмленому тюнері (ресівері), саме знеструмленому, а не вимкненому вимикачем на панеліВнімательно прочитайте інструкцію до ресивера, щоб ви змогли коректно налаштувати тюнер, там ви знайдете, приблизно, следуещее: MENU => «настройка» або «антена» або «пошук каналів» або «установка-пошук каналів», далі знайдіть меню з наведеними нижче налаштуваннями: DiSEqC, 0/12V, позиционер, LNB, спалах тони, а ось список налаштувань в меню які необхідно перевірити: перевірте чи є потрібний вам супутник, в цьому ж меню подивіться, чи відповідають настройки супутникової головки вашої голівці. Якщо у вас лінійна головка - частота гетеродина 9750/10600 (універсальна LNB) Якщо кругова головка - частота гетеродина 10750 (кругова LNB) Якщо C-BAND (сі діапазон) - частота гетеродина 5150 (C-BAND LNB) Всі ці показники можна побачити і на етикетці супутникової головки. В цьому ж меню виберіть супутник і встановіть для нього порт DiSEqC. Для підключення декількох супутників, як правило, використовують DiSEqC перемикач на чотири порти.

Тюнер є важливою частиною системи супутникового телебачення. Без цього пристрою неможливий прийом і трансляція TV-каналів. Його слід правильно налаштовувати, чітко дотримуючись інструкції.
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - супутниковий тюнер.
Інструкція
1
Виберіть один з роз'ємів, що знаходяться на задній панелі супутникового тюнера («тюльпан», антенний вихід, HDMI, ськарт) і підключіть через нього ресивер до телевізора. На сучасних моделях потрібний роз'єм, до якого може бути підключений тюнер, завжди знайдеться, а в старих моделях підключення ускладнене наявністю лише антенного виходу, а це позначається на якості зображення.
2
Підключіть кабель до ресивера, попередньо перевіривши, знеструмлений Чи тюнер. Перш, ніж настроювати, слід уважно ознайомитися з інструкцією.
3
Після підключення до антенного виходу телевізора супутникового тюнера приступайте до його налаштуванні. Menu => «антена» або «налаштування»/«установка-пошук каналів» або «пошук каналів». Після цього знайдіть меню з налаштуваннями: спалах тони, LNB, позиционер, 0/12V, DiSEqC. Переконайтеся, що потрібний супутник знайдений.
4
В цьому ж меню виберіть супутник і встановіть для нього порт DiSEqC. Щоб підключити декілька супутників, використовуйте DiSEqC перемикач на 4 порти.
5
Виберіть канал, на якому тюнер буде показувати. Перемикання телеканалів безпосередньо вироблятиметься на самому тюнері. В ручному режимі виберіть функцію пошуку каналів. Попередньо включіть ресівер в мережу. Перевірте, щоб на дисплеї тюнера висвічувалася дата, а не годинник.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що істотний вплив на якість зображення надає те, до якого конкретно роз'єму підключений супутниковий тюнер. Підключення через HDMI-роз'єм є найбільш оптимальним. При підключенні через роз'єм «Скарт» якість зображення буде також хорошим. До нього тюнер підключають найчастіше в європейських країнах. «Тюльпаном» користуються в країнах Азії, т.к. більша частина телевізійної апаратури, випущена там, не мають роз'ємів HDMI або «Скарт». При підключенні тюнера через антенний вихід якість зображення буде залишати бажати кращого.