Як підняти людині настрій. аудіокниги Як підняти настрій близькій.

У житті кожної людини бувають моменти, коли він почувається сумно, придушене і самотньо. І не всі люди можуть впорається зі своїми проблемами самостійно. Для того, щоб допомогти їм у цій справі необхідно знати декілька простих секретів, які допоможуть підняти настрій близькій людині.
Інструкція
1
Дуже часто причини поганого настрою криються в тому, що у людини накопичилося багато проблем, він заплутався і не знає, як йому бути. Поділитися з кимось цим вантажем буває дуже складно, в результаті чого тяжкість копиться, людина все більше заплутується, її самопочуття погіршується. При такому розкладі необхідно вислухати людину, дати їй можливість виговоритися, поділитися своїми складнощами. Спробуйте поговорити по душах і якщо бачите, що людина розкривається, не перебивайте - нехай негативний потік слів виллється назовні. Тільки вислухавши, починайте говорити або давати поради. Часто буває, що людина надумує собі проблеми, а висловивши їх сторонньому людині, розуміє, що проблема не варта виїденого яйця і йому стає набагато легше.
2
Підняти настрій можна не тільки дружньою розмовою, а й запрошенням кудись сходити. В кінотеатрі йде цікавий фільм, а в театрі прем'єра? Відмінно! Беріть засумувала товариша і вперед: культурний променад здатний швидко знищити погане настрій !
3
Якщо сумує жінка, то запросіть її сходити з вами по магазинах. Дуже часто шопінг є відмінним жіночим антидепресантом.
4
Підняти настрій здатна і звичайна прогулянка. Пройдіться по улюблених вулицях міста або організуйте виїзд на природу. Свіже повітря і ароматний шашлик не залишать і сліду від смутку!
5
Підняти настрій можна і запросивши людини в затишне кафе. Тільки виберете час, щоб в закладі було мало відвідувачів, тоді вашому близькій буде простіше розговоритися і відійти від турбот.
6
Ще одне незамінні ліки від депресії - сюрприз! Купуйте своєму близькому давно бажаний подарунок. Не обов'язково купувати діамантове кольє (хоча, якщо ви маєте в своєму розпорядженні засобами, то чому б і ні?) Або новий автомобіль. Подарунок може бути недорогим, головне, щоб він був від серця. Мила дрібничка, книга улюбленого автора, гель для душу з веселим і теплим запахом - фантазувати можна нескінченно!
7
Якщо ви відчуваєте, що погане настрій близької людини перетікає в депресію і ніякі ваші "розважальні" дії не знаходять відгуку, то варто серйозно задуматися. Можливо, страждаючому людині варто поговорити з психотерапевтом або пройти курс лікарської терапії заспокійливими і антидепресантами, які пропише лікар.
8
Головне - не залишайте людину один на один зі своїми думками. Важкі періоди бувають у всіх, і якщо близькі люди будуть знаходиться поруч і всіма силами намагатимуться допомогти впоратися з проблемами, то і погане настрій , зрештою, здасться і обов'язково відступить!