Як перевести грам в кілограм.

Грам - це одиниця виміру маси, що належить до системи метричних мір. Грам є однією з основних одиниць системи абсолютних заходів СГС (сантиметр, грам, секунда) - широко застосовуваної до прийняття міжнародної системи виміру (СІ). Позначається як г або g. Кратна їй одиниця виміру маси кілограм є однією з основних одиниць СІ, позначається кг або kg.
Інструкція
1
Грам дорівнює масі одного кубічного сантиметра води при температурі її максимальної щільності (4 ° С). Як міра маси тіла грам являє собою похідну одиницю в системі метричних мір. Він становить одну тисячну частку від основної одиниці маси - кілограм а. Кілограм визначався (з точністю до 0,2%) як маса одного кубічного дециметра (0,001 куб.метра) води при температурі її найбільшої щільності. В даний час для визначення маси кілограм а в Міжнародному бюро мір і ваг в Парижі зберігається еталон кілограм а -ціліндр висотою близько 39 мм, виготовлений з платиново-іридієвого сплаву в 1889 році .
2
Грам дорівнює одній тисячній кілограм а (1 г = 0,001 кг), тому для перекладу відомої маси тіла, яка дана в грамах, необхідно її помножити на 1000 .