Як підключити тюнер.

При підключенні тюнера до телевізора, необхідно спочатку повністю відключити електроживлення всього устаткування. За технічними можливостями підібрати відповідний кабель для того, щоб підключити тюнер до телевізора.

HDMI підключення

 1. Коли все обладнання знеструмлено, тюнер потрібно під'єднати до телевізора одночасно по компоненті (композиту) і по HDMI.
 2. Увімкнути живлення телевізора і тюнера.
 3. За умовчанням вихід HDMI - відключений, на телевізорі слід переключити вхід на компоненту (композит).
 4. Скинути настройки тюнера на заводські, натиснувши одночасно кнопки МЕНЮ та ОК знаходяться на передній панелі, і затримати їх на 2-3 секунди, після того як відпустіть все кнопки потрібно підтвердити скидання один раз натиснувши на кнопку ОК на панелі тюнера або на пульті дистанційного управління.
 5. Шнур живлення тюнера переставити на вихід HDMI - включений. Після цього необхідно переключитися на телевізорі вхід на HDMI це робиться в меню вибору входів на телевізорі.
 6. Слід трохи почекати, поки тюнер остаточно завантажиться, після чого слід провести первинну настройку тюнера: вибрати мову, джерело сигналу і дозвіл (576p-720p ), всі ці дії необхідно зробити, коли ви ще підключені по компоненті (композиту).
 7. Налаштували? Все тепер компоненту (композит) можна відключити.
 8. Залежно від формату, підтримуваного вашим телевізором, дозвіл HD тепер можна збільшити в межах до 1080i.
 9. Якщо виклик головного меню при перегляді в повноекранному режимі утруднений, два рази натисніть на кнопку ОК.
 10. Для того щоб розтягнути зображення на весь екран, виконайте наступні маніпуляції: Меню> Установки> Системні налаштування> Пін -код 0000 => Установчі настройки => Параметри ТВ => Вибір формату (Розтягнути)!

Якщо після виконання наведених тут маніпуляцій вдається підключити тюнер через HDMI кабель, зробіть відключення телевізора і декодера і знову увімкніть. Порядок включення може бути довільним. Так само при підключенні тюнера до телевізора можна використовувати кабель HDMI-DVI, проте врахуйте, що при такому підключенні звук програватися не буде, його необхідно приєднувати, використовуючи додаткові кабелю.

Напевно, багатьом в голову приходили думки про розширення можливостей комп'ютера. Для цих цілей існує маса додаткових пристроїв і програм. Ми розглянемо конкретну модифікацію вашого ПК або ноутбука, додавши в них всього одну функцію: можливість перегляду телевізійних каналів. Найбільш простий і дешевий метод досягнення даної мети - придбання та встановлення ТВ- тюнера . Основні їх відмінності полягають в якості прийому сигналу і, звичайно ж, в варіантах підключення оних до вашої «машині».
Вам знадобиться
 • ТВ-тюнер
 • Вільний PCI або usb слот
Інструкція
1
Вибираючи ТВ-тюнер, слід враховувати деякі моменти. Якщо мова йде про ноутбук, то вам обов'язково буде потрібно тюнер з можливістю підключення через USB. У випадку з комп'ютером - ідеальним варіантом буде ТВ-тюнер з PCI роз'ємом. Розглянемо приклад на тюнері AverMedia 307. Зніміть кришку системного блоку, знайдіть вільний слот PCI і вставте в нього ваш ТВ-тюнер.
2
На панелі тюнера ви побачите декілька роз'ємів. В один з них вставте кабель телевізійної антени або супутниковий кабель, а в іншій - вашу акустичну систему або навушники.
3
Тепер перейдемо до налаштування. У комплекті з ТВ-тюнером додається диск. Встановіть з нього драйвери і програмне забезпечення AVerTV Software. Запустіть встановлену програму і відкрийте вкладку «Відео». В графі «пристрій відео введення» виберіть ваш ТВ-тюнер, «джерело сигналу» - TV, «фільтрація» - Blend3. Поставте галочку в пункті «Дозволити масштабування». Надалі в цьому вікні ви будете налаштовувати параметри зображення: яскравість, насиченість і т.д.
4
Відкрийте вкладку «канали» і натисніть кнопку «автопошук». Через деякий час ви побачите список каналів. З непотрібних вам каналів зніміть галочки, в результаті вони не будуть відображатися при виборі. Тут же поміняйте цифрові пріоритети каналів для більш комфортного подальшого користування програмою.