Як визначити звукову карту.

Модель звукової карти треба знати для установки драйвера. Вона може бути як інтегрована в материнську плату, так і окремим пристроєм. Подивитися, який у вас звуковий адаптер, в будь-якій операційній системі Windows можна в диспетчері пристроїв.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск» в лівому нижньому куті екрану.
2
Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер» і в меню виберіть пункт "Властивості". На екрані відобразитися вікно «Система».
3
Зліва, на бічній панелі, натисніть на рядок «Диспетчер пристроїв». Windows попросить дозволу на його відкриття, натисніть «Ок». У разі, якщо на вашому комп'ютері встановлений пароль адміністратора, введіть його.
4
Перед вами відобразитися консоль з переліком всього встановленого на комп'ютері устаткування.
5
Знайдіть розділ «Звукові, відео та ігрові пристрої" і клацніть значок «+» навпроти нього. Перед вами розгорнеться список звукових карт, встановлених на компьютере.Строка з назвою звукової карти виглядає так: «Realtek High Defenition Audio» .Для того, щоб подивитися докладні відомості про неї, натисніть правою кнопкою миші по її назві і виберіть пункт меню "Властивості" .
Корисна порада
Для зручного перегляду відомостей про обладнання комп'ютера можна встановити спеціальне програмне забезпечення, наприклад Everest.