Як подивитися мережеву карту.

Мережева карта - це необхідна комп'ютера обладнання для з'єднання з іншими комп'ютерами і для підключення до інтернету. Подивитися яка у вас встановлена мережева карта можна в «Диспетчері пристроїв». Для цього виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» в лівому нижньому куті дисплея.
2
Клацніть правою кнопкою миші по пункту «Комп'ютер» і меню виберіть пункт "Властивості". На екрані розгорнеться вікно «Системи».
3
Зліва на бічній панелі, виберіть пункт «Диспетчер пристроїв». Операційна система видасть запит на підтвердження відкриття, натисніть «Ок». У разі, якщо на комп'ютері встановлено пароль на обліковий запис адміністратора, введіть його.
4
Перед вами відкриється консоль, з переліком всіх встановлених на комп'ютері пристроїв.
5
Знайдіть розділ «Мережеві адаптери» і клацніть значок «плюс» поруч із ним. Перед вами розгорнеться список мережевих карт, встановлених на компьютере.Тіповая рядок з назвою мережевої плати виглядає так: «Realtek RTL8139/810x Fast Ethernet мережевий адаптер» .Для того, щоб подивитися докладні відомості про неї, клацніть правою кнопкою миші по назві і натисніть на пункт «Властивості».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z0wWPamPYVM
Корисна порада
Для зручного перегляду відомостей про все обладнання, встановленому на комп'ютері, встановіть спеціалізовану програму, наприклад SiSoft Sandra.