Як змінити розмір вікна.

В операційній системі Windows вікна можуть бути відкриті в повноекранному режимі або бути будь-якого розміру, заданого користувачем. У правому верхньому куті будь-якого вікна є три кнопки управління. Ліва - згорнути вікно на панель задач, права - закрити вікно, середня - перемикання між повноекранним режимом і розміром і положенням вікна , задані користувачем.
Інструкція
1
Для того, щоб автоматично змінити розмір вікна , натисніть на середню кнопку управління.
2
Щоб задати свій розмір вікна , наведіть курсор миші на будь-яку його кордон, зображення курсору має змінитися, замість стрілки в одну сторону з'явитися стрілка з двома наконечниками. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші і пересуваючи мишу вліво/вправо, вгору/вниз зміните розмір вікна .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pxJ2Upfg_58
Корисна порада
Для того, щоб перемістити вікно на екрані наведіть мишу на його верхню панель і утримуючи ліву кнопку миші перемістіть в потрібне місце.
Людина, яка тільки починає освоювати комп'ютер, безсумнівно, буде стикатися з низкою завдань, на які не те щоб просунутий, але навіть звичайний користувач, лише пирсне в кулак. Одна з них - зміна розміру вікна.
Інструкція
1
Щоб змінити розмір вікна, наведіть на його ребро курсор. Коли він прийме вигляд двосторонньої стрілочки, затисніть ліву кнопку і потягніть мишу в необхідну сторону. Відповідно, вікно зменшиться (якщо потягнути всередину) або збільшиться (якщо назовні). Цю дію можна застосувати до всіх сторін вікна: верхньої нижньої, лівої і правої. Щоб змінити розмір відразу двох граней, наведіть курсор на куточок вікна. В цьому випадку він теж набуде вигляду двосторонньої стрілочки, але тепер вже діагональної. Затисніть ліву кнопку і потягніть мишу в потрібну сторону.
2
Тут варто відзначити, що в Windows 7 (в народі - «сімка») розміри для всіх вікон зберігаються автоматично після їх зміни. А в операційній системі Windows XP для цього є окрема настройка.
3
Для цього відкрийте вікно «Властивості папок» (нагадаємо, зараз розглядається випадок з Windows XP). Зробити це можна кількома способами, кожен з яких починається з того, що вам потрібно відкрити панель управління: клікніть кнопку «Пуск», яка знаходиться в лівій частині панелі завдань, а потім виберіть пункт «Панель управління». Тепер, власне, способи. Перший - вже у вікні панелі керування натисніть пункт головного меню «Сервис»> «Властивості папки». Другий - якщо панель управління відображається категоріями, клікніть на "Оформлення та теми», а потім «Властивості папок». Третій - якщо панель управління має класичний вид, просто зробіть подвійне клацання на пункті «Властивості папки».
4
У вікні виберіть вкладку «Вид», а потім у списку «Додаткові параметри» знайдіть пункт «Пам'ятати параметри відображення кожної папки" і поставте біля нього галочку. Щоб зберегти зміни натисніть «Застосувати», а потім ОК. Цим же способом змінюються габарити не тільки папок, але і програм: браузерів, ігор, плеєрів і пр.