Як перевести метр в погонний метр. Як погонні метри перевести метри квадратні.

В даний час в залежності від ситуації застосовуються різні способи вимірювання довжини. Однією з подібних одиниць є "погонний метр". Назва страхітливе, але насправді в цій одиниці немає нічого особливого.
Інструкція
1
Погонні метр и застосовуються досить широко в промисловості. Припустимо, це виробництво металопрокату. У прокатного листа є й довжина, і ширина, і товщина. Однак суттєвим для даного типу виробництва є лише довжина прокату при всіх інших відомих пара метр ах цього виробу. Тоді, опускаючи всі ці подробиці, використовують величину "погонний метр".
2
Говорячи простіше, погонний метр - це величина вимірювання не довжини, а виготовленої продукції взагалі. Наприклад, на швейній фабриці за годину виготовили 40 погонних метр ов тканини. Тут не йдеться про те, яка це тканина, яка її ширина або склад. Всі ці деталі були спеціально опущені для зручності і простоти. Таким чином можна виробляти погонні метр и дроту, дощок, труб, і навіть меблів.
3
Узагальнивши ці дані, можна прийти до висновку, що погонний метр - величина умовна, але дуже широко використовувана в промисловості, адже набагато простіше сказати, скільки виготовлено було погонних метр ов продукції, ніж розповідати про її довжину, ширину, формат, артикул і інші її пара метр и .