Як очистити двигун. Як ставити кільця на поршень дв 402.

Паливно-мастильні речовини - це леткі хімічні сполуки, що містять в собі сірку та смоли, які під впливом температур перетворюються в кокс. І якщо виникли забруднення на зовнішній поверхні двигуна можна без особливих проблем очистити за допомогою хімічних розчинників, то раскоксовать мотор зсередини - досить-таки непросте захід.
Вам знадобиться
  • - медичний шприц,
  • - флакон з хімічним складом для раскоксовкі двигуна,
  • - присадка в паливо.
Інструкція
1
Поява диму у відпрацьованих газах при роботі двигуна, а також наліт сажі на внутрішній поверхні вихлопної труби - перші ознаки появи небажаних відкладень в циліндрах двигуна, що веде до підвищеної витрати моторного масла, а також знижує динаміку автомобіля.
2
Більшість майстрів на станціях автосервісу запитують невиправдано високу ціну за очищення нутрощів мотора від коксу і сажі. Тому відновити "стерильність" двигуна краще самостійно, що в чималому ступені заощадить сімейний бюджет.
3
Найбільш простий спосіб очищення двигуна полягає в додаванні до палива відповідної присадки, яка просто заливається в бак перед заправкою бензином або соляркою. Але даний спосіб є м'яко кажучи неефективним, тому він застосовується дуже рідко.
4
Більш ретельне очищення нутрощів двигуна виконується шляхом заливання хімічного складу, призначеного для розчинення гару й коксу, відклалися всередині циліндрів, через отвори, викрутивши попередньо свічки запалювання. При цьому мотор повинен бути розігрітий до робочої температури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=belTZDqyo8w
Корисна порада
При виборі будь-якого з двох запропонованих варіантів з очищення двигуна, уважно вивчіть інструкцію на упаковці з хімічним реактивом, і тільки після детального ознайомлення з рекомендаціями виробника приступайте до безпосередньої процедури раскоксовкі.