Як заповнювати анкету на візу.

При заповненні анкети на візу слід враховувати кілька тонкощів і моментів, щоб надана вами інформація була вичерпною в рамках заяви, і ваші шанси на отримання тієї чи іншої візи були максимально високі.
Інструкція
1
В країні народження багато хто вказує Радянський Союз, тоді як потрібно писати "Russia". Якщо ви народилися в місті, який з моменту вашої появи на світ змінив назву (наприклад, Ленінград) - вказуйте сучасне ім'я.
2
Особлива графа - ваша посада і місце роботи. Пам'ятайте, що майже всі консульства (як країн шенгенської угоди, так і ні) просять надати довідку 2-ПДФО, і назва вашої посади в анкеті повинно співпадати із вказаним у довідці. Якщо ж ви збираєтеся змінювати місце роботи - то пишіть місце на час подачі заяви. Студентам необхідно надати довідку з навчального закладу із зазначенням курсу і програми навчання.
3
В анкеті і довідках з навчання або місця роботи мають бути присутні точні контактні дані, номер телефону і інформація про керівництво. Візовий офіцер, який приймає рішення за вашою заявою, з великою часткою ймовірності подзвонить в компанію і дізнається, чи правда ви там працюєте. Нерідкі, на жаль, випадки відмови, коли в довідці були зазначені неактивні номера телефонів або неточне контактна особа.
4
В пункті, що стосується ваших фінансів і способів оплати відпочинку, вкажіть наявні у вас банківські картки (Visa, Mastercard). Іноді (як, наприклад, у випадку в консульством Великобританії) в анкеті на візу може бути питання про точну кількість грошей на всю поїздку (і їх походження), і вам потрібно буде надати виписку з банківського рахунку. Так як багато консульства зрозуміли хитрість туристів, які кладуть гроші на рахунок і відразу ж після виписки або довідки знімають їх, часто просять надати довідку з рухом коштів за останні три місяці або півроку - так консульство перевіряє чесність і фінансову стабільність туристів.
5
Нізащо не вказуйте в анкеті неправдивих даних і не надавайте неправдивих довідок з роботи, навіть якщо у когось з ваших знайомих таким способом отримував візу . Якщо ви фрілансер - так і пишіть, а свою спроможність підтвердіть випискою з рахунку. Для консульств важлива чесність і ясність цілей поїздки, і це цілком справедливо. В іншому випадку, ви можете забути про поїздки в Європу або інші країни аж до 10 років.
6
Якщо ви по необережності були оштрафовані в попередніх поїздках (наприклад, думали, що заплатити за метро можна прямо у вагоні і не розібралися з квитковим автоматом на платформі), щось не замовчує в анкеті про цей інцидент, для цих випадків ( порушення правил і законів будь-яких країн) є особливий пункт. У кожній анкеті є поле для пояснень - пишіть все так, як було. Чесність - головне в подачі заява на візу .
7
Вказуйте повне і офіційна назва готелю чи хостелу, а також точна адреса з поштовим індексом і телефоном. Зазначені дані в анкеті на візу підтверджуються роздрукованою бронью готелю. Деякі консульства запитують підтвердження від самого готелю, прислане факсом та завірене печаткою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WUBEbaTa46k