Як зробити зачіску для бальних танців. різновиди ґульок.

Для всіх учасників спортивних бальних танців розроблений спеціальний кодекс зачісок, якого повинні дотримуватися як чоловіки так і жінки. Є кілька стилів зачісок на вибір, які підходять до європейської (вальс, танго, квікстеп, фокстрот) і латиноамериканської (самба, румба, ча-ча-ча) програмам. Оскільки зовнішній вигляд на паркеті дуже важливий, і найчастіше саме ефектна зачіска допомагає виділити партнерку з натовпу, більшість жінок використовують в класичних укладках яскраві і модні елементи: стрази, блискітки, пір'я, квіти.
Інструкція
1
Традиційною зачіскою, відповідною і під європейську, і під латиноамериканську програму, вважається пучок. Інакше його ще називають «ґулька». Класичний гладкий пучок робиться таким чином. На свіжовимите, ще вологе волосся потрібно нанести гель по всій довжині, щоб надати зачісці гладкість і блиск. Потім слід забрати волосся у хвіст на потилиці, начесать гребінцем з дрібними зубчиками і густо окропити його лаком сильної фіксації. Після обернути волосся навколо гумки, наскільки вистачить їх довжини, і закріпити отриманий пучок шпильками. Зверху на нього можна надягти яскраву сіточку, або прикрасити шпильками зі стразами.
2
Різновид звичайного пучка або «гульки» - пучок з локонами. Він виконується за тією ж технологією, що і гладкий. Тільки на самому початку, ще до зачесиванія всього волосся у хвіст, потрібно відокремити кілька пасом для прикраси. І в фіналі, коли будете обгортати начесало навколо гумки на потилиці, закріпіть їх шпильками так, щоб залишилися стирчать кінці. Їх можна завити і вигадливо укласти навколо пучка, або густо прикрасити блискітками і стразами. Відокремлені на самому початку прядки також слід завити і укласти хвилями поверх гладкої зачіски.
3
Ще одна класична зачіска для європейської програми - мушля. Щоб зробити її, щойно вимиті, вологі волосся зачешите на одну сторону голови (праву або ліву - неважливо). Потім по лінії прямого проділу закріпіть все волосся невидимками. Тепер сильно начешіть залишилася вільну частину волосся і перекиньте їх на зворотну сторону. Рясно збризніть лаком, подверніте кінчик усередину і закріпіть їх. Після того, як зачіска повністю готова, її можна акуратно прикрасити стразами або шпильками з квітами.
4
Для латиноамериканської програми популярна зачіска у вигляді хвоста. Вона добре виглядає на довгих випрямлених волоссі. Перед тим, як робити її, як слід отутюжьте волосся спеціальним випрямляючим праскою. Потім зберіть їх в хвіст на потилиці, як слід зачесати. Якщо у вас є чубчик, можна за допомогою невидимок прикріпити її у вигляді хвилі у напрямку до верхівки і рясно залити лаком або гелем. Як варіант, допускається косичка: її плетуть також із хвоста на потилиці. Маленький секрет: щоб кінчики хвоста або косички не виглядали недоглянутими, краще підрівняти їх за день до виступу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=epAkib3nHnE
Зверніть увагу
Якщо у партнерів велика різниця в зростанні на користь чоловіка, допускається робити пучок вище, щоб партнерка здавалася вище. І навпаки, якщо партнери одного зросту, краще закріпити пучок трохи нижче, щоб дівчина не височіла над чоловіком.
Корисна порада
Для тих, у кого коротке волосся, в латиноамериканській програмі можна виступати з зачіскою зі свого волосся. При європейському танці краще скористатися шиньйоном або накладними пасмами.