Як запобігти розтяжки при вагітності. Як запобігти розтяжок при вагітності.

Розтяжки на шкірі з'являються при різкому зростанні натягу шкіри, тому часто вони є супутниками вагітності . Розтягнення відбувається в дермі, середньому з трьох шарів шкіри, тому впоратися з ними не так просто, як з дефектами на поверхні епідермісу, зовнішнього шару шкіри. Не існує універсального методу профілактики розтяжок або позбавлення від них, але дотримуючись певних правил, ви зможете знизити ризик їх появи.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальний крем проти розтяжок, такий крем містить речовини, здатні проникнути в більш глибокі шари шкіри, ніж звичайні зволожуючі креми. Починайте користуватися таким кремом вже на ранніх термінах вагітності . При виборі крему звертайте увагу на склад, там повинні бути в ідеалі такі інгредієнти вітаміни А і Е, колаген, еластин, гліколіевая кислота, масло ему, ліпосоми і гель алое віра.
2
Пийте більше рідини. Вживайте такі продукти як риба, горіхи, овочі і фрукти, а також всі продукти, що містять жирні кислоти і вітаміни А, В, С, D, Е. Ці вітаміни благотворно діють на шкіру, підвищують її еластичність.
3
Під час вагітності і після пологів використовуйте бандаж, він допоможе запобігти надмірне розтягнення шкіри та м'язів.
4
Щоб уникнути розтяжок на грудях, обов'язково носите бюстгальтер під час вагітності і в період годування. Багато фахівців радять користуватися бюстгальтером також і в нічний час, але не забувайте. що бюстгальтер повинен бути без кісточок.
5
Позбутися недавно з'явилися розтяжок може допомогти процедура водрослевих обгортань. Такий курс складається зазвичай з 6-12 сеансів. В результаті підвищується тонус шкіри, активні компоненти лікувальних водоростей проникають в глибокі шари шкіри і надають загоює й регенерує на пошкоджені ділянки.
6
Свіжі та невеликі стриї можна прибрати за допомогою ультразвукової або озонової терапії. Від старих і великих розтяжок повністю позбутися навряд чи вдасться, але за допомогою лазера можна їх значно зменшити.
7
Курс мезотерапії також спрямований на позбавлення від розтяжок на шкірі або зменшення їх. при цьому за допомогою мікроін'єкцій в глибокі шари шкіри вводиться певний набір корисних речовин, що запускають активні обмінні процеси, в результаті чого розтяжки повністю або частково розсмоктуються.
8
Кращий варіант - зверніться до фахівця, при ніж якомога раніше. Можливо, вам буде призначений індивідуальний комплекс заходів щодо порятунку про розтяжок. Пам'ятайте, що не завжди вдається позбутися від стрий повністю, так само як і не вседа допомагають профілактичні заходи. Однак профілактика завжди дешевше, вимагає менше зусиль і часто ефективна, тому не нехтуйте вище зазначеними рекомендаціями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XoAre0jhk30