Як зробити обличчя для ляльки. Як зробити рот у ляльки з капрону.

Авторська лялька - це не просто іграшка, а втілення творчих задумів та ідей майстра, який її зробив. В зробленій власними руками ляльці завжди міститься певний настрій і своєрідний характер, який в ляльку вкладає автор, і домогтися такого ефекту можна тільки в тому випадку, якщо ви добре опрацюєте лялькове особа . Як і у будь-якої людини, у ляльки особа - це відображення її особистості та характеру. Поглядом, мімікою, формою обличчя і його рисами ви можете сказати дуже багато про те, яку ідею несе в собі лялька.
Інструкція
1
Для того щоб зробити особа текстильної ляльці, намітьте місця для пришивання очей і пришити туди гудзики, готові пластикові очі або намистинки.
2
Ніс для текстильної ляльки можна приклеїти або пришити готовий, а також можна зробити аплікацію або намалювати його тонким маркером. Рот текстильної ляльки добре виглядає у вигляді акуратного вигнутого шва.
3
Текстильна лялька з капрону дає більше простору для фантазії - за допомогою нитки та голки ви можете додати їй, як скульптурі, будь-яку форму голови і будь-який вираз обличчя.
4
Особливу увагу у формуванні лялькового особи приділяйте очам - від їх кольору, форми і вираз залежить дуже багато. В ляльці з полімерного пластику очі закріплюються в голові в процесі її ліплення. Далі вам залишається додати брови і вії, а потім доопрацювати ляльку.
5
Також очі ляльки можна розписати - наприклад, якщо вона текстильна. У ляльок з полімерного пластику теж час від часу розписують очі, замість того, щоб зробити готові. Для розпису використовуйте підходящі акрилові фарби.
6
Намалюйте основний контур очей тонким пензликом. Намітьте загострені куточки очей і сгладьте верхню повіку. Намалюйте контури зіниць і прорисуйте зовнішню частину вік. Зафарбуйте зіниці і не забудьте про світловий блике, який додасть їм реалістичності.
7
На внутрішню частину верхнього століття і куточки очей нанесіть білу сріблясту фарбу. Підкоригує обсяг і глибину очей чорними контурами. Потім намалюйте брови і підсушіть фарбу. Матовою фарбою пом'якшите різкі лінії.