Як привернути до себе гроші.

Гроші - дуже сильна енергія, і людина, що живе за її законами, може набути будь-які матеріальні блага. В теж час, саме грошова енергія є досить примхливою і легко може образитися, якщо її не цінують. Так, людина, який зберігає грошові банкноти і дрібниця в кишенях, швидше за все, скаржиться на постійний брак грошей. Багато людей мислять, як бідняки, і дивуються, чому їхні колишні однокласники, сусіди, друзі досягають значних успіхів і живуть багато, а вони ніяк не можуть піднятися над межею бідності.
Інструкція
1
Поміняйте своє відношення до грошей. Ви думаєте, що гроші - предмет неживий? Так, це так, але вони чудово відчувають ваше ставлення до них. Якщо, наприклад, ви відчуваєте до грошей зневага, злість то вони не захочуть йти до вас. Своїм негативним ставленням до грошей, ви закриваєте потоки грошового достатку.
2
Багаті люди завжди носять із собою значні суми готівки. Для того, щоб відчувати себе матеріально захищеним, тримайте при собі більшу суму грошей. Для кого - то готівка в 500 рублів достатня, щоб відчути себе багатим, а для кого - то і 20000 рублів буде мало. Найголовніше, підтримуйте в собі почуття, що у вас достатньо грошей, щоб задовольнити будь-який свій каприз. А раз ви відчуваєте себе багатим, то і будете багатим.
3
Викорінюйте з власної підсвідомості будь страхи, що стосуються грошей. Якщо, ви боїтеся, що ваша квартира, будинок - будуть обкрадені, банк, де зберігаються гроші - збанкрутує, а гаманець з готівкою - поцупити кишенькові злодії, то про увагу до вас грошової енергії можете забути. Відганяйте від себе будь-яку думку про втрату грошей, і тоді вашим побоюванням не судилося збутися.
4
Щодня проговорюйте афірмації. Придумайте для себе найбільш підходящі позитивні висловлювання й використовуйте їх для підвищення свого матеріального добробуту. Наприклад, «Я з кожним днем стаю все багатшими», «Я притягую гроші». Найголовніше, вимовляючи афірмації, будьте впевнені в правдивості своїх слів, щоб у грошовій енергії не виникло сумнівів у вашому бажанні стати багатим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c4GYHgzkaQM