Як зробити рампу для Фінгера. міні рампа своїми руками для фінгерборд.

Кожен володар фингерборда мріє виконувати різноманітні трюки зі своєю новою іграшкою, але більшість трюків буде недоступно для нього без додаткових пристосувань - елементів фінгерпарка. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити один з найпопулярніших снарядів для фингерборда - рампу , без якої не обходиться жоден фінгерпарк. Виготовити рампу можна кількома різними способами, і тут ми опишемо два найбільш простих.
Інструкція
1
В першому способі вам знадобиться ДСП і тонкий оргалит, а також інструменти і шурупи. З листа ДСП випиляєте деталі каркаса - прямокутне підставу, бічні стінки, трикутні поперечні перегородки і прямокутні вузькі майданчики для в'їзду, які знаходяться зліва і справа будь рампи.
2
Готовий каркас зберіть за допомогою клею, болтів або шурупів. Потім візьміть прямокутний аркуш тонкого оргалита потрібного розміру і, зігнувши його, прикрутите шурупами до бічних перегородкам каркаса. Таким чином, лист оргалита вигнувся в правильну форму, що вимагається для рампи.
3
Зайві краю зріжте ножівкою, а потім доопрацювати рампу - з оргаліту виріжте дві довгі бічні панелі, щоб закрити вільні місця в рампі. Відшліфуйте рампу дрібним наждачним папером і покрийте її лаком.
4
Також ви можете вдосконалити свою рампу , зробивши коупинг. Для цього візьміть металевий стрижень невеликого діаметра, виріжте з обох країв полотна рампи вузьку смугу оргалита, і на її місце вклейте невеликі відрізки металевого стержня.
5
Також міні- рампу для фингерборда можна виготовити з простої картонної коробки і ватману. Знайдіть досить велику картонну коробку - найкраще підходять коробки від взуття; зніміть з коробки кришку і в довгих бічних стінках коробки виріжте по половині окружності.
6
Кут їх не повинен бути більше або менше 90 градусів. Після цього виріжте з щільного ватману прямокутний лист, злегка перевищує розміри коробки.
7
Лінійкою виміряйте довжину і ширину коробки, перенесіть їх на ватман і накресліть контури полотна рампи. Розріжте ватман і приклейте за бічні краї до коробки.
Кожен володар фингерборда мріє навчитися різноманітним трюкам, які можна виконувати на не гірше, ніж на справжньому скейтборді. Однак більшість трюків виконати неможливо, якщо у вас немає для цього спеціальних пристосувань - зокрема, фингер парку, який дозволяє вивчити цілий комплекс нових складних трюків, і який можна легко виготовити вручну в домашніх умовах.
Інструкція
1
Найбільш доступним матеріалом для парку є дерево, ДВП, ДСП і фанера, так як ці матеріали мають невелику вартість і легко обробляються. Одним з основних елементів парку є фан-бокс, і для його виготовлення вам буде потрібно аркуш ДВП, а також дріт, меблеві куточки, бруски дерева, столярний клей ПВА та інструменти - молоток, шуруповерт, лобзик, саморізи, дриль, кутник, олівець і багато іншого.
2
З брусків дерева лобзиком випиляти дві стійки для фан-бокса. Ширину стійок підбирайте за власним бажанням. Потім візьміть аркуш ДВП, ширина якого відповідає ширині стійок. Лист розпиляєте на чотири частини. Довжина однієї з них повинна відповідати довжині верхньої частини фан-бокса, дві невеликих частині ви використовуєте як заїздів, а третю частину встановіть в якості основи конструкції.
3
Зібравши конструкцію з ДВП і дерев'яних стійок, зашліфуйте шліфувальної машинкою і шкіркою всі поверхні і стики пластин.
4
Відріжте від мотка дроту шматок потрібної довжини для перил, враховуючи кут їх підйому над поверхнею і ділянки кріплення до брусків дерева. В стійках просвердлите два отвори тонким свердлом і встановіть в них кінці дроту, попередньо крапнувши в отвори клей ПВА.
5
Перила дають нові можливості в освоєнні трюків - тому ще одним елементом фингер парку може стати сходи з перилами для стрибків і ковзання. Для виготовлення драбинки вам також буде потрібно ДВП або фанера, бруски дерева для основи, дріт для перил і коробочки від аудіо-касет або компакт-дисків для щаблів.
6
Сформуйте з декількох порожніх коробок від дисків або касет драбинку і скріпіть їх скотчем, так, щоб конструкція трималася міцно. Після цього з ДВП або фанери випиляєте нижню і верхню частину каркаса, до якого ви прикріпіть щаблі. З брусків дерева випиляєте стійки, рівні висоті сходів.
7
Відріжте шматок досить товстого дроту і загніть її у формі перил. Потім просвердлите в самому низу і в самому верху сходів два отвори, залийте їх клеєм і встановіть в них два кінця дротяних перил.
8
Фінгерпарк складно уявити без рампи - вона теж повинна стати обов'язковим його елементом, так як на рампі виконується більшість трюків. Випиляєте з фанери або ДВП прямокутник, рівний довжині і ширині майбутньої рампи, і помістіть його на кілька хвилин у гарячу воду.
9
Потім акуратно загніть змочене полотно навколо циліндричного предмета, після чого зв'яжіть загнутий лист мотузкою, витягніть циліндричну основу і залиште полотно сушитися, поклавши його краями вниз на рівну поверхню і притиснувши важким предметом.
10
Виготовте опори для рампи з дерев'яних брусків, які прикріплюються до полотна меблевими куточками після того, як воно повністю просохне.
11
Окремо випиляєте дві невеликих майданчики, які ви зміцните на краях рампи - з цих майданчиків фінгерборд буде з'їжджати в рампу. Зашліфуйте всі грані і поверхні рампи, покрийте її фарбою або лаком, закріпіть на основі і виконуйте трюки.