Як прожарити сковороду. депотріскування солі на сковороді.

Як правило, чавунні сковороди прожарюють на заводах-виробниках. Про це повідомляє відповідна позначка в інструкції з догляду та експлуатації. У такій сковороді залишається тільки частіше готувати, прожарювання при цьому тільки закріплюється, т.к. чавун досить порист і при нагріванні масло в порах створює ефект природного антипригарного покриття. Однак агресивна миття в посудомийній машині і застосування сильних абразивних миючих засобів призводить до порушення поверхневого шару, в результаті їжа пригорає і набуває характерного залозистий присмак. Справі можна допомогти шляхом додаткового прожарювання, яке можна зробити в домашніх умовах.
Інструкція
1
Ретельно отмойте і прочистите сковороду (якщо є кришка, то і її теж), після чого змажте зовні і зсередини рафінованим рослинним маслом. Надлишки промокніть серветкою.
2
Розігрійте духовку до 180 градусів.
3
Помістіть сковороду вверх дном на деко. Можна замість дека використовувати решітку, в цьому випадку слід підстелити під сковороду фольгу, т.к. надлишки масла можуть капати і горіти.
4
Прожарювати сковороду протягом 1 години, після чого не діставати її відразу, а залишити в духовці до повного охолодження. Не лякайтеся, якщо сковорода стала коричневою - поржавіла. Ні в якому разі не тріть її металевою мочалкою, просто змастіть рафінованим рослинним маслом.
Зверніть увагу
Даний спосіб прожарювання не підходить для чавунної сковороди з емалевим покриттям.
Корисна порада
Тимчасовий прожарювання включити витяжку або вентіляцію.После прожарювання небажано відразу готувати на сковороді дуже жирну їжу або смажити на ній, використовуючи жири, містять сіль і кислоти (вершкове масло, маргарин). Сковорода може просто покритися іржею. Добре прокаленную в домашніх умовах сковороду потримати днів п'ять в «бездіяльності», за цей час покриття закріпиться, і сковорода прослужить вам ще довго.