Як почистити від накипу пральну машину. Як почистити пральну машину від накипу.

Причиною утворення накипу в пральній машині є надмірна кількість солей магнію і кальцію, розчинених у воді (чим більше солей, тим жорсткіше вода), а також, вміст найдрібніших частинок бруду (іржі і т .п.). При нагріванні сіль виділяє нерозчинний осад (ту саму накип), яка з часом призводить машинку в непридатність.
Вам знадобиться
  • Антинакипин або лимонна кислота
Інструкція
1
Засипте в пральну машину кислотовмісних засіб (анти накипу н) для видалення накипу . Увімкніть машину і зробіть прання без білизни. Не варто плутати анти накипу н з різними пом'якшувачами води, які додаються разом з білизною. В процесі прання (при нагріванні води) відбувається реакція, при якій стінки бака і нагрівальний елемент очищаються від накипу . Це недорогий і досить ефективний спосіб. При передозуванні можуть вийти з ладу гумові деталі у пральної машини.
2
Візьміть 200 грам лимонної кислоти, засипте її в ємність для порошку і запустіть прання на 90 градусів (без білизни). Повторюйте цю процедуру один раз в три місяці.
3
Використовуйте магнітні пом'якшувачі води (фільтр-пом'якшувач або перетворювач води), які встановлюються на заливний шланг в пральну машинку або водопровідну трубу (при введенні в квартиру). Магнітні смягчители служать для видалення з води магнію і кальцію, що запобігає появі накипу (вода обробляється впливом магнітів, що розщеплюють молекули вапна на іони). Одним з недоліків цього методу є - дорожнеча, а гідністю - зручність, простота і довговічність (термін служби зм'якшувача до 50 років).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1qnM5Xs7w1g
Корисна порада
Накип погіршує теплопровідність металу, внаслідок чого, час на нагрів води набагато збільшується, разом з ним і збільшується витрата електроенергії. Перевіряти наявність накипу на нагрівальному елементі в пральній машині можна самостійно. Посвітіть ліхтариком через отвори в барабані на тен, що знаходиться під барабаном (у нижній частині бака, по центру або трохи зміщений), а сам барабан покачівайте.Вибірайте режими для прання з найменшою температурою (40-50 градусів) нагріву води.