Як вибрати скайп.

IT-технології розвиваються дуже швидко і надають нам прекрасні інструменти, які значно полегшують наше повсякденне життя. До таких інструментів можна віднести і програму Skype. За допомогою неї ви можете безкоштовно дзвонити по всьому світу і спілкуватися з рідними, друзями і колегами як в аудіо, так і у відеорежимі.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт розробника програми, скачайте безкоштовно поширювану програму Skype і встановіть її на свій ПК. Установка не зажадає від вас якихось особливих спеціальних знань - програма допоможе вам це зробити за пару хвилин.
2
Пройдіть процедуру реєстрації. Skype попросить вас заповнити поля Логін і Пароль. Придумайте собі такі логін і пароль, які будуть одночасно красивими, досить складними, але легко запам'ятовуються для вас.
3
У новому вікні уважно заповніть всі поля. Свої персональні дані ви можете заповнити за бажанням - настільки детально, наскільки ви самі цього захочете.
4
Реєстрація закінчена. Увійдіть в програму під своїм логіном і паролем і насолоджуйтеся розмовами по всьому світу.
Зверніть увагу
Попросіть своїх родичів, друзів і колег також встановити у себе Skype. Це зробить ваше спілкування приємним, вельми заощадить ваші кошти, а також може виручити в скрутній ситуації. Наприклад, дві мої улюблені подруги живуть в різних країнах, нам не завжди вдається зустрітися, і ми з успіхом святкуємо дні народження та інші свята за допомогою Skype відео.
Корисна порада
Для аудіо розмов вам буде потрібно найпростіша і недорога гарнітура, для відео - проста веб камера.
Спілкування в реальному часі за допомогою Інтернету стало нормою. Багато користувачів спілкуються з друзями по «асьці», обговорюють всілякі теми в чатах, розмовляють з рідними та близькими через Skype або грають один з одним в on-line ігри. Але технічний прогрес з кожним днем покращує послуги зв'язку, виводячи їх на небачений раніше рівень.

Виділені канали, які не так давно могли дозволити собі лише великі компанії, стають доступними більшості користувачів. Цьому також сприяє можливість придбання хорошого десктопа або ноутбука, що призводить до осмислення і розуміння того, що спілкування за допомогою набору текстових повідомлень - це пережиток минулого. Сьогодні звичайним явищем у повсякденному житті Інтернет-користувача стає «живе» спілкування. Йдеться про те, що під час спілкування за допомогою Інтернету, можна не тільки чути співрозмовника, але і бачити його. Всілякі програми для спілкування, такі як Skype і ICQ дають можливість співрозмовникам візуалізувати один одного, залучаючи все нових і нових користувачів. Щоб стати повноправним «живим» співрозмовником, необхідно вибрати камеру для скайпу або аськи. Оскільки спілкування відбувається в мережі Інтернет, то буде потрібно веб-камера. Природно, чим якісна камера, тим в більшій мірі буде задоволення від спілкування. Сучасні ноутбуки продаються з вбудованою веб-камерою досить високого рівня, тому якщо вона є, то проблем менше. Власнику персонального комп'ютера для спілкування «вживу» без веб-камери не обійтися. Як варіант можна розглянути можливість покупки монітора з вбудованою веб-камерою. Але такий варіант можливий тільки при заміні монітора, наприклад, на монітор більшого розміру, або замість старого, тобто це подія відбувається не часто.Хорошая техніка коштує дорого. Зрозуміло, що кожен з нас шукає золоту середину, керуючись своїми правилами, підходячи до вибору з позиції «ціна-якість». Маючи життєвий досвід, можна придбати необхідну обладнання, але коли потрібно вибрати камеру для скайпу вперше, не заплативши надто високу ціну за непотрібні функції, то буде потрібно знання декількох правил (рекомендацій). Мінімальний дозвіл для відео, яке транслюватиметься через Інтернет, має становити 640 на 480 точок на дюйм. Це оптимальне співвідношення для web-камери, оскільки більш високий дозвіл створить додаткове навантаження на процесор комп'ютера. Такий параметр, як кількість кадрів в секунду, інформує покупця про швидкість запису і трансляції відео. Стандартне відео - це 30 кадрів в секунду, але все залежить від пропускної здатності встановленого провайдером інтернет-з'єднання і характеристики серверів. Крім того, web-камери оснащуються безліччю додаткових функцій, наприклад, мають систему автофокусування, функцію нічної зйомки і т.п. Все це може не знадобитися для спілкування за допомогою Skype. А ось про вбудований мікрофоні в web-камеру варто потурбуватися, інакше співрозмовник вас буде тільки бачити, але не зможе чути.