Як почистити білу сумку. вивести плями мазуту.

Сумка з білої шкіри або шкірозамінника - це такий елегантний, витончений аксесуар! У нього один недолік - він швидко брудниться і втрачає свою красу. Навчіться берегти марку річ і правильно за нею доглядати. А якщо на ній з'явилися забруднення, то почистити білу сумку можна різними способами.
Вам знадобиться
  • Молоко
  • Вата
  • Шматок фланелі
  • Яйце
  • Засіб по догляду за лаковим взуттям
  • Сода
  • Взуттєвий крем або масло (касторове, рослинне, масажне)
  • Мило
  • Нашатир
  • Засіб по догляду за шкіряними меблями
Інструкція
1
Почистіть брудні плями на білій сумці ватяним тампоном, змоченим в теплому коров'ячому молоці. У міру забруднення вату міняйте. Є ще надійніший спосіб надати сумці первісну красу. Збийте виделкою яєчний білок і розведіть його в склянці молока. Протирайте цією сумішшю сумку, періодично змочуючи фланелеву ганчірку. Лакове покриття після чистки можна протерти спеціальним засобом по догляду за лаковим взуттям. Якщо ж в молоко додати 5 грамів соди, то ця суміш видалить лоск з ділянок сумки.
2
Натріть сумку прозорим взуттєвим кремом або олією (дитячим масажним, касторовою або соняшниковою). Після цього протріть забруднення сухою ганчірочкою. Не варто замазувати плями на сумочці білим кремом або зубною пастою - це виглядатиме неакуратно, і проблеми з чищенням виробу не вирішить.
3
Спробуйте почистити сумочку теплою водою з милом. В воду додайте трохи нашатирного спирту, а мило вибирайте дитяче, що виводить плями або спеціальне для догляду за шкіряним взуттям. Потім начисто протріть тампоном, змочивши його в гліцерині чи олії. При чищенні робіть обережні плавні рухи, не потрібно терти ніжну шкіру занадто сильно. Намагайтеся, щоб сумка не промокла наскрізь! Сушіть її при кімнатній температурі в місці, віддаленому від опалювальних приладів.
4
Використовуйте для очищення плям на світлій поверхні сумки засіб по догляду за білими шкіряними меблями. Проконсультуйтеся з продавцем меблевого салону. Спочатку випробуйте придбану рідина або спрей на непомітному місці, а потім дійте згідно інструкції. Якщо регулярно обробляти таким засобом шкіряний аксесуар, то він буде захищений від вологи і буде менше бруднитися.
Корисна порада
Не періть білу сумку в машинці. Ні в якому не потрібно чистити її такими агресивними хімічними засобами, як розчинник, бензин, плямовивідник або ацетон. Не забувайте постійно доглядати за аксесуаром з натуральної шкірою - періодично змащуйте його кремом і гарненько поліруйте сухою м'якою ганчіркою.