Як зваляти іграшки.

Валяння - оігінальний спосіб створювати м'які і затишні сувеніри. Новачкам краще починати вивчати цей творчий процес з маленьких, округлих, милих іграшок. Один з варіантів - курча.
Вам знадобиться
  • Шерсть або повсть. Голки для валяння - одна голка № 32 (груба), чотири голки №38 і чотири зворотні голки №38. Губка. Намистинки - для виготовлення очей. Дріт 2 мм. Кусачки. Плоскогубці. Ножиці великі і маленькі. Клей "Момент". Нитки муліне. Акрилові фарби. Тонка кисть. Полімерна глина.
Інструкція
1
Знайти ескізи (кілька великих зображень курчат). Можна роздрукувати фото з інтернету.
2
Зробити тіло пташки: розпушити маленький шматочок вовни за допомогою грубої голки і зробити фігурку в формі ананаса (тобто основна частина повинна бути щільною і округлої, а верхівка - злегка кудлатою).
3
Зробити голову: кулька з вовни прикріпити до распушенной верхній частині тіла голками. Закріпити шерсть, здавити деталі. За допомогою грубої голки зробити кульку для формування грудки. Місця з'єднання закрити тонкими пасмами вовни.
4
На голові грубої голкою слід зробити поглиблення для очей. В отвори, зроблені ножицями, потрібно приклеїти намистинки. Потім необхідно зробити щічки, бровки і віки з маленьких шматочків вовни. Повіки кріпляться від внутрішнього кута ока. Буде потрібно пропрацювати поверхню над очками і зрушити з них шерсть - "відкрити очі", - а після грубої голкою зробити поглиблення для дзьоба.
5
З пластика зліпити дзьоб і запекти його в духовці. Однак можна зробити дзьоб з вовни більш темного відтінку. Приклеїти дзьоб. Зробити крила за тим же принципом, що і повіки. Верхню частину крилець варто залишати распушенной для того, щоб прикріпити крило до тіла.
6
З дроту зробити лапи. Потім за допомогою клею обмотати дріт нитками муліне. В тільце грубої голкою зробити поглиблення і ножицями прорізати отвори для лап. Вклеїти лапи. Пофарбувати ніжки акриловими фарбами.
7
Витягнути з допомогою зворотного голки і підрізати ножицями зайвий повсть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4ls6L7YGc-I
Зверніть увагу
Все парні деталі робляться з двох заздалегідь заготовлених шматочків вовни. Не забувайте порівнювати парні деталі.
Корисна порада
Ігрцушка вийде більш об'ємною, якщо голкою направляти шерсть до центру.