Як привчити собаку до команд.

Заводя собаку , кожна людина керується своїми мотивами. Хтось бажає знайти нового вірного друга, хтось - сильного захисника, а хтось, найчастіше, звісно, дівчата, бачать в собачці просто доповнення до образу. Але для чого б ви не заводили собаку , пам'ятайте, що з нею обов'язково доведеться займатися, виховувати її, навчати командам. В іншому випадку ви можете просто замучили з неслухняним волохатим шкідником.
Вам знадобиться
  • Терпіння, доброзичливість і запас улюблених ласощів вашої собаки
Інструкція
1
Перше, чому ви повинні навчити вашу собаку - це відгукуватися на кличку. Якщо ви всерйоз вирішили дресирувати собаку , то вибирайте для неї коротку і ясну кличку. Краще нехай кличка складається з одного складу. Звертайтеся до собаки тільки по кличці, що не перекручувати її і не змінюйте.
2
Потім привчите собаку до нашийника і поводка. Привчати до нашийника слід зовсім маленького цуценяти. Спочатку він може протестувати, але дуже скоро звикне до нашийника. Не затягуйте нашийник занадто сильно. Ні в якому разі не дозволяйте собаці грати з поводком.Когда собака підросте, починайте привчати її і до намордника. Якщо собака абсолютно противиться цій процедурі, кладіть які-небудь ласощі в намордник, щоб вона перестала боятися.
3
Найпростіша команда, якій слід навчити вашого улюбленця - це команда «До мене!». Вимовляєте: «До мене!» І акуратно підтягуйте поводок до себе. Не тягніть занадто сильно і не смикайте, не робіть собаці боляче і не лякайте її.
4
Ще одна дуже проста і необхідна команда - «Фу!». Вона потрібна, щоб зупиняти собаку , якщо вона робить щось небажане. Як тільки ви побачите, що собака робить щось, що вам не подобається, голосно і чітко вимовляєте: «Фу!» Позбавите собаку можливості продовжувати дію. Наприклад, якщо вона щось гризе, заберіть у неї цю річ.
5
У собаки обов'язково має бути своє місце - найкраще, щоб це була підстилка в якомусь кутку, де собака нікому не заважатиме, і де ніхто не заважатиме їй. Коли ви вперше принесете собаку в будинок, ви повинні показати їй підстилку і сказати: «Місце!». Кожен раз, коли ви хочете відправити собаку на місце, говорите: «Місце ! »і відносите її на підстилку, де її буде чекати ласощі. Дуже скоро собака звикне до команди і буде сама знаходити своє місце.
Зверніть увагу
Коли собака починає розуміти, що від неї хочуть, і виконує команду, завжди пригощайте її ласощами.
Корисна порада
Ніколи не робіть собаці боляче і не лякайте її, інакше вона нізащо не почне вас слухатися.