Як привчати дитину до дитячого саду.

Більшість мам змушене дуже рано виходити на роботу і віддавати дитини в дитячий сад. Чим раніше дитина потрапляє в дитячий дошкільний заклад, тим швидше він звикає до нього і проходить період адаптації. Для того, щоб дитина швидко звик до дитячого саду, потрібно дотримуватися певних правил і прищеплювати навички спілкування з раннього віку.
Інструкція
1
Задовго до того, як віддати дитини в дитячий сад встановіть йому режим дитячого закладу. Найважливіше - це підйом по часу початку зборів надалі, сніданок, обід, полуденок і вечерю. Привчайте дитини до післяобіднього сну і пробудження по режиму.
2
Навчіть дитини грати самостійно, спілкуватися з однолітками і всім побутовим навичкам. Він повинен вміти їсти ложкою, пити з кухля і ходити на горщик. Навчіть одягатися і роздягатися самостійно. Не купуйте одяг, яку важко одягти і застебнути.
3
Попередньо сходіть з дитиною на дитячий майданчик дошкільного закладу, познайомте його з дітьми та вихователями. Можете домовитися з завідуючою дитячим садом і кілька днів відвідувати групу разом з дитиною.
4
Перші дні, залишаючи дитини одного в дитячому саду необхідно забирати його через одну годину. Після успішного годинного перебування в групі час можна збільшити до двох годин. Протягом двох місяців залишати дитини довше, ніж до обіду не рекомендується. Так що, плануючи вихід на роботу потрібно заздалегідь привчати дитини до дитячого саду.
5
Завжди говорите дитині, що ви скоро за ним прийдете. Не реагуйте з занепокоєнням на те, що перші дні дитина плакатиме, розлучаючись з вами. Це нормальна реакція весь період адаптації. Ваше занепокоєння передаватиметься дитині. Повірте, що, звикнувши до дитячого саду, дитина буде з небажанням йти додому.
6
Говоріть з дитиною про те, як він провів день, що нового і цікавого дізнався. Підтримуйте розмову дитини про друзів в дитячому саду і про заняття. Говоріть у присутності дитини тільки позитивно про дитячий садок і вихователях.
7
Дозволяйте дитині брати улюблені іграшки в дитячий сад і ділитися ними з іншими дітьми.
8
Після двомісячного періоду адаптації до нового колективу і до щоденних походів в дитячий сад, дитини можна залишати на цілий день. І тоді ви зможете вийти на роботу.