Як посадити квіти на дачі.

Кожна сім'я розпоряджається своїм садовим ділянкою по-своєму. Одні організовують на ньому зону відпочинку (засаджують травою), інші перетворюють його в город, а треті - весь вільний простір займають під посадку квітів. І всі вони мають рацію - все, що посадили з любов'ю, росте, квітне і радує хорошим урожаєм. Більшість дачників дотримуються традиційних поглядів, все, що потрібно для естетичної насолоди і харчування - має рости на ділянці: садові ягоди і плодові дерева, овочі і, звичайно ж, квіти .
Вам знадобиться
  • Правильний підбір кольорів і місця посадки, поради фахівця.
Інструкція
1
Щоб сад протягом усього дачного сезону був красивим і мальовничим, необхідний правильний підбір кольорів. Зверніть увагу на те: щоб не було на дачі непотрібної строкатості; щоб більш високі рослини не приховували за собою низькі і т.д.
2
Правильно знайдіть потрібне місце на ділянці для того чи іншого квітки. Підберіть йому «відповідних» сусідів. Врахуйте вимоги рослин до умов композицій і виростання.
3
Будьте художником і малюйте картину свого саду. Вам вирішувати: де додати трохи зеленого і прибрати надлишок жовтого, де внести трохи багрянцю і пурпура, а де стоїть зменшити яскравість квітника.
4
Візьміть на озброєння ландшафтний дизайн і використовуйте різні елементи в посадці квітів. Наприклад: зведіть рослини на піднесеність або обладнайте садові доріжки - бордюрами з квітів.
5
Не забудьте про вертикальному озелененні ділянки. В цьому вам допоможуть в'юнкі рослини: настурція і клематиси, кучеряве троянди і бугенвиллия.
6
При виборі дачних рослин враховуйте ступінь складності догляду за ними. Краще віддайте перевагу таким сортам, які добре переносять недолік вологи, стійкі до різних захворювань і шкідників. Не забувайте, що багаторічні рослини потребують менше уваги та догляду.
7
Дотримуйтесь всі вказівки на упаковці: час і глибину посадки, кліматичні умови, періодичність поливу і рекомендований склад ґрунту, а також вимоги до освітленості ділянки.
Зверніть увагу
Не менш важливим є питання: які квіти посадити на дачі, щоб догляд за ними був зведений до мінімуму, а ефект отриманий максимальний? Які квіти посадити в саду і біля будинку?. Прикрасити дачу невеликої красивої клумбою, міксбордерів або рабатки зовсім нескладно. Тільки треба пам'ятати про те, що квітник по своєму стилю повинен бути пов'язаний з ландшафтним стилем ділянки та архітектурою будинку.
Корисна порада
Для цього потрібно підбирати такі квіти, які за часом цвітіння будуть заміняти один одного. Бажано підбирати квіти для такої клумби не вище 60 -70 см. Причому найвищі квіти потрібно садити далі від доріжки, а близько до доріжці посадите низькі кущові невибагливі довгоквітучі квіти, наприклад чорнобривці або петунію. Ще рада, як посадити квіти на дачі - кожна квітка саджайте купками по 5 шт, так вони виглядають ефектніше, ніж розрізнені.