Як відключити вірус. флешка- видалити вірус.

Зазнаючи чергову атаку на свій ПК, багато користувачів задаються питанням «Як відключити вірус ?». Відповідь на це питання проста - потрібно включити анти вірус . Серед величезної кількості анти вірус них програм, які пропонують нам сьогодні їх розробники виділилося кілька лідерів, перевірених і популярних. Давай ті розглянемо шлях установки анти вірус а avast!
Вам знадобиться
  • Вам потрібно доступ в інтернет і антивірус avast!
Інструкція
1
Зайдіть на сайт розробника анти вірус а за адресою www.avast.ru, заповніть просту реєстраційну форму та натисніть на опцію «Відправити форму».
2
Після цього не полінуйтеся і отримаєте ключ avast! З ключем ваш анти вірус працюватиме не як двомісячна демо-версія, а більше року.
3
Щоб отримати ключ там же на сайті розробника перейдіть за посиланням «Реєстрація та отримання ключа для Home Edition».
4
В реєстраційній формі для отримання ключа, введіть двічі адресу вашої електронної пошти. Необхідно щоб вказану адресу був працездатним.
5
Після закінчення реєстрації зайдіть в свою поштову скриньку. Вам надішлють листа з темою «Аvast! Registration »- в ньому буде перебувати ваш ліцензійний ключ.
6
Знову зайдіть на сайт розробника avast !, увійдіть в розділ «Завантажити» і по ланцюжку в «Скачати avast! 4 Home Edition ».
7
Клацніть на «Запустити» або збережіть файл інсталяції на свій ПК. Установка програми цілком стандартна і дружелюбна до користувача.
8
Після установки - перезавантажте комп'ютер. Ви побачите на своєму моніторі вітальне вікно анти вірус а Аvast!
9
Клацніть правою кнопкою мишки по значку avast !, виберіть опцію «Про avast!», Клікніть по кнопці «Ліцензійний ключ» і врізалися туди ключ, який вам прислали в листі. Аvast! почав свою роботу.
Зверніть увагу
Антивірус Аvast! працюватиме 14 місяців.
Корисна порада
Після закінчення реєстраційного періоду отримаєте новий реєстраційний ключ і продовжите роботу антивіруса.