Як зробити зачіску з кісок. Як зробити зачіски на кожен день.

Коса - споконвічно російська символ жіночності та краси. Вона до душі чоловікам і в сучасному світі. Зачіски з косами легко можна підібрати до будь-якого стилю в одязі: французька коса з джгутом прекрасно виглядає зі светром і джинсами; волосся, зібрані в елегантний пучок, підкреслять ваш вечірній наряд; простий вузол на маківці відмінно підійде для строгого костюма.
Вам знадобиться
  • Гумки та атласні стрічки, шпильки і шиньйон, трохи терпіння.
Інструкція
1
Плетіння простий коси. Зберіть волосся в хвіст і закріпіть за допомогою гумки. Розділіть його на три частини (праву пасмо тримайте правою рукою, ліву - лівою, а середня нехай вільно звисає). Праву пасмо перенесіть вліво поверх середньої пасма (вона стає новою середньої пасмом). Повторіть все теж з лівого пасмом і т.д. Кінець коси закріпіть гумкою (при бажанні косу можна прикрасити атласною стрічкою або шпилькою).
2
Коса, укладена вісімкою. Заплетіть просту косу. Навколо верхньої резинки зав'яжіть бант (візьміть стрічку в два рази довше коси). Поверніть бант так, щоб він був під косою. Правою рукою візьміться за середину коси. Перекрутіть її вправо на півоберта (ви відчуєте, що коса починає скручуватися). Лівою рукою підтягніть верхню частину коси наліво і вгору - скручування посилиться. Розташуйте і закріпіть шпильками утворену петлю так, щоб середина коси виявилася близько верхньої резинки. Перекрутіть решту коси аналогічно і складіть її вниз праворуч під бант (кінець коси закріпіть під бантом).
3
Об'ємний пучок, обгорнутий косою. Зберіть волосся у хвіст. Перекрутіть хвіст на півоберта і розподіліть волосся (у вигляді віяла) біля основи хвоста і закріпіть шпильками. Перекрутіть решту волосся для завершення пучка і заколіть їх. Підберіть шиньйон за кольором підходящий до вашого волосся і заплетене його в косу. Обмотайте пучок цієї косою і закріпіть кінці шиньйон ззаду (під пучком). Вийшла зачіску можна прикрасити різноманітними шпильками.
4
Слабо заплетена французька коса. Зберіть все волосся з передньої частини голови, боків і верхівки (волосся на потиличній частині заплітаються пізніше). Розділіть їх на три частини і почніть плести звичайну косу. Перед тим як приплітати праву частину вдруге, захопіть додаткову тонку пасмо, яка розташовується поруч з основною. Потім також захопіть додаткову пасмо для лівої пасма і плетіть косу далі, по всій довжині волосся. Її кінець закріпіть гумкою.
5
Проста коса-джгут. Зробіть хвіст і розділіть його на дві частини. Перекрутіть ліву пасмо вправо на три-чотири оберти. Затисніть кінець перекрученої пасма пальцями і тримайте, щоб джгут не розкрутився. Перекрутіть другу пасмо, аналогічно першій. Перехрестіть отримані джгути. Плиті косу далі, по всій довжині волосся. Кінці закріпіть гумкою. Можна сплести бічні косички-джгути - така зачіска виглядає оригінально і цікаво.
Корисна порада
Французька коса має більш вишуканий вигляд, якщо кінець коси підвернути всередину і закріпити його шпількамі.Французскіе коси можна заплітати і з боків, така зачіска підходить для тонкого волосся (вона надає додатковий обсяг) .Для урочистих випадків вплетіть в бічні французькі коси - стрічки (підберіть їх під колір вбрання) .Необично виглядає зачіска з французької коси, сплетена знизу (від потилиці) вгору (до чола) .Можно плести перевернуті коси. Виробляєте перехлест під пасмами, а не над ними.