Як привести себе в норму.

Саме в норму , а не в форму - тобто не схуднути будь-якими способами, а скинути зайві кілограми так, щоб при цьому краще себе відчути. Яким чином психологічно налаштуватися на преображення?
Вам знадобиться
  • час, дисципліна, режим, бажання поєднувати обмеження в їжі з фізичними навантаженнями
Інструкція
1
Біг вранці, або ввечері і (або) тривалі прогулянки днем допоможуть в корекції фігури, особливо якщо поєднувати їх з розумним споживанням їжі. Головне - правильно розпланувати день, щоб на біг і ходьбу вистачало времени.В теплу пору року можна кататися на велосипеді. По ефективності боротьби за красу і здоров'я велосипед - на одному з перших місць. Тільки от потрібний результат буде в тому випадку, якщо ви їздите регулярно і зі швидкістю не менше 20 км/час.Можно займатися і вдома, але тут треба зібратися з духом, щоб лінь не перемогла ваше бажання крутити обруч, стрибати через скакалку, займатися на тренажері і т.п.
2
Різні види танців корисні для поліпшення зовнішнього вигляду і внутрішнього стану - як фізичного, так і психологічного. Однак вони вимагають навичок. Починати з нуля вкрай важко. І до того ж колективний характер занять подобається не всем.Спортівние гри - парні та командні - допомагають привести в норму м'язову систему, але часто ними займатися складно, особливо людям старшого віку.
3
Фітнес-послуги (силова аеробіка, єдиноборства, кардіотреніровки) - дієвий засіб для "моделювання" фігури, але організм, звикаючи до певних видів вправ, вимагає збільшення їх частоти та інтенсивності, що в підсумку може "зламати" навіть дуже витривалого человека.Плаваніе вважається одним з найкорисніших видів спорту, адже рухи у воді зводять до нуля негативне навантаження на організм, при цьому активізуючи роботу всіх м'язів. Але для того, щоб була видима користь. необхідно в будь-який час року відвідувати басейн 3-4 рази на тиждень.
Зверніть увагу
Найбільш швидкий, але при цьому найнебезпечніший метод - хірургічний. Його основна перевага - економія часу і сил. Але все ж це занадто радикальний і не до кінця перевірений підхід до приведення себе в норму.
Корисна порада
Вирішивши привести себе в норму, зважте всі за і проти обраного методу. Правильний вибір допоможе зміцнити здоров'я і "підтягти" фігуру, а також подарує відмінний настрій.