Як підібрати собі сонячні окуляри.

Навесні, коли починає світити сонце, ми зупиняємося на виборі сонячних окулярів. Багато вибирають для себе очки , спираючись тільки на модні тенденції, тим самим забуваючи про собі і своє здоров'я.
Інструкція
1
При виборі сонцезахисних окулярів зверніть увагу на пропускаемость стеклами ультрафіолету. На окулярах, абсолютно що не пропускає ультрафіолетове випромінювання, обов'язково повинна стояти відмітка 400 нанометрів. Такі скла зазвичай мають темно-сірі відтінки лінз.
2
Уважно дивіться на етикетку, вивчіть всі дрібниці, починаючи від букв в назві і закінчуючи інформацією на упаковці. Найчастіше, так і виявляються підробки.
3
Скляні очки прослужать довше пластмасових і краще захистять вас від сонячних променів. Але, на жаль, в разі поломки, частинки скла можуть потрапити вам в око і нанести травму.
4
Якщо раптом очки викликали у вас хоч найменші сумніви, такі очки брати не варто.
5
Ніколи не купуйте очки без примірки. Якщо раптом вони вам не сподобаються або не підійдуть, ніхто не поверне вам витраченого часу, нервів і грошей.
Зверніть увагу
Не ходіть в окулярах в темний час доби т.к. в темряві постійно розширюються зіниці, внаслідок чого, порушується відтік внутрішньоочної жідкості.Не купуйте окуляри на ринках і в переходах, саме там, швидше за все, і продають підробки. Їх можна відрізнити від оригіналу за назвою - можливі помилки і по різних дрібним шлюбам і "неакуратні" на самих окулярах.
Корисна порада
Проконсультуйтеся з фахівцем перед тим, як підете купувати окуляри. Це допоможе зберегти ваше здоров'я.
З настанням літа підвищується попит на сонцезахисні окуляри, які є неодмінним атрибутом іміджу для тих, хто прагне захистити свій зір і виглядати стильно. При виборі такого аксесуару слід брати до уваги не тільки свою зовнішність, колір одягу або сумочки, а й пам'ятати про захисну функцію очок.
Інструкція
1
Правильно виберіть місце, де слід шукати окуляри, які захищають від сонячних променів. Купити їх сьогодні можна як у великому супермаркеті, так і на ринковому лотку. Але якщо ви хочете отримати відмінну якість і вберегтися від підробок, зупиніть свій вибір на спеціалізованих магазинах, що торгують оптикою. Фахівці допоможуть вам підібрати окуляри, відповідні вашому смаку і фізіологічним особливостям.
2
Перед придбанням сонцезахисних окулярів не полінуйтеся ще раз оглянути своє відображення в дзеркалі. Визначте, яку форму має ваше обличчя - овальну, круглу, трикутну або квадратну. Тепер ви можете більш чітко визначити вимоги до форми і розміру оправи окулярів від сонця.
3
Якщо форма вашого обличчя округла, підберіть оправу з прямими лініями і характерними кутами між верхньою і бічною частиною. Така форма візуально зробить обличчя менш круглим. Звужує силует особи також переважання ширини оправи над її висотою.
4
Для особи з вираженою трикутної формою виберіть симетричну овальну оправу або зупиніться на будь-яких закруглених формах. Акцентована нижня частина очок візуально згладить гостроту підборіддя.
5
Якщо особа має виражені квадратні обриси, приміряйте на себе окуляри овальної форми, вигнуті і піднімаються у верхній частині. Для такого типу обличчя підходять також конструкції оправи, що не мають обідка.
6
Будучи володарем найпоширенішого типу особи - овального, дозвольте собі оправу будь придивилася вам форми. Це може бути і класична модель, і сучасна авангардна. Для зорового зменшення витягнутого овалу віддайте перевагу більш широкій оправі. Загальна рекомендація така: чим більш вузьким є особа, тим крупніше повинна бути оправа, і навпаки.
7
При виборі кольору лінз враховуйте, що сірі тони забезпечать рівномірну передачу кольору. Такі окуляри рекомендовані художникам і дизайнерам. Якщо ви хочете збільшити контрастність, вибирайте коричневий колір очкових лінз; для автомобіліста це, мабуть, найкращий вибір. Лінзи жовтого кольору підійдуть для занять спортом. Головна умова - вибраний колір лінз повинен бути для вас комфортним.
8
Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена оправа. Перевагу слід віддавати кольоровому пластику, а не металевій оправі з філігранною обробкою.
9
Перед остаточним вибором обов'язково ще раз приміряйте окуляри. Переконайтеся, що вони сидять на обличчі рівно, не стосуються щік і вій, а верхній їх зріз знаходиться на рівні брів або трохи вище. Сонцезахисні окуляри повинні закривати шкіру навколо очей, щоб запобігти появі мімічних зморшок.