Як побудувати літній душ. Як побудувати дачний душ.

На дачній ділянці або у дворі власного будинку можна побудувати літній душ . У спекотні дні вода в ньому буде нагріватися природним шляхом, тобто сонцем. Для більш прохолодних днів можна поставити підігрівне пристрій, що складається з простого кип'ятильника. Після курної і брудної роботи на садовій ділянці або городі можна не заходячи в будинок освіжитися під душ ем.
Вам знадобиться
 • -столби
 • -матеріал для обрешітки
 • -бочка
 • -Душова змішувач
 • -цемент
 • -Труба для зливу
Інструкція
1
Для будівлі душ а підійде будь-який наявний у вас матеріал. Визначтеся де ви встановите душ . Розмітьте місце і викопайте невелике заглиблення. Встановіть зливну трубу і забетонують низ майбутнього душ а тонким шаром цементу. Трубу від зливу можете провести в компостну яму на ділянці або викопати в кінці ділянки зливну яму. Якщо ви викопали яму, то поставте на неї перекриття. В яму щоб уникнути обвалу і осипання встановіть старі автомобільні покришки.
2
Наступним етапом йде установка обрешітки душ євою кабіни. Зробити її можна не великих розмірів і висотою 2-2,5 метра. Вкопати стовпи, попередньо ізолюйте їх від вогкості. Ізолювати можна бітумом або руберойдом. Обрешітку ви можете обтягнути будь-яким доступним матеріалом. Головне щоб він був не прозорий і душ евую кабіну непродувними.
3
Пол зробіть ґратчастим зі щілинами, щоб стікала вода вниз і по зливний трубі йшла в зливну або компостну яму.
4
Дах зробіть зі скатом. У ній залиште отвір для приєднання змішувача. На дах встановіть ємність. Її можна зробити із звичайної залізної або пластикової бочки. Внизу бочки зробіть отвір і прикрутіть душ євою змішувач. Саму бочку пофарбуйте в чорний колір для кращого прогріву води.
5
Зверху бочку необхідно накрити і провести металеву трубу вниз. До неї ви будете приєднувати шланг, і заливати воду.
6
Ось такий простий пристрій допомагатиме вам все літо почувати себе бадьорими і свіжими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eV28kwxczXc
Зверніть увагу
І навіть якщо неподалік є річка або ставок, все одно без душа не обійтися, так як навесні або восени не кожен зважиться на холодне купання у водоймі. Літній душ легко зробити самому. Для його спорудження не потрібно спеціального фундаменту. При влаштуванні душу необхідно забезпечити сувору вертикальність стійок каркаса, простежити, щоб стійки надійно з'єднувалися з обвязками, а опори щільно спиралися на підкладки.
Корисна порада
Як побудувати літній душ своїми руками: етапи, токості, різні рішення. Заміський будинок/Комунікації/Водопостачання 0 коментарів Виконання робіт Проекти і технології. У більшості дачників трудовий день починається і закінчується прийняттям душу. Це і заряд бадьорості вранці, і зняття втоми після роботи в саду-городі. Але не на всіх дачах є таке чудесне споруда, а дарма, літній душ - практично невід'ємна частина життя.
Дачні ділянки не завжди розташовують всіма зручностями, до яких ми звикли в міських квартирах. Щоб мати можливість змити втому після трудового дня, на дачі потрібен літній душ. Його можна виконати з простого матеріалу, який завжди знайдеться на садовій ділянці.
Вам знадобиться
 • - вагонка;
 • - труби;
 • - дошки;
 • - ємність для води на 100-200л;
 • - водонепроникна шторка;
 • - руберойд для покрівлі;
 • - кріпильний матеріал;
 • - теслярський інструмент.
Інструкція
1
Оберіть вид душаЛетній душ можна зробити по-різному: у вигляді легкої споруди з ємністю для води, що нагрівається від сонця, або облаштувати стаціонарний душ з підігрівом. Якщо ви не хочете витрачати великих коштів на такий пристрій, обмежтеся простою конструкцією.
2
Знайдіть місце При виборі місця для душу слід врахувати два фактори: освітленість і рельєф. Для природного нагріву води в баку потрібно багато тепла. Знайдіть відкрите місце, де сонце припікає більшу частину дня - тоді вода в ємності добре прогріється і не охолоне до пізнього вечора. Щоб був хороший відтік, розташуйте споруда на височини. Влаштуйте невелику канавку, в яку по трубі буде збігати стічна вода.
3
Підберіть конструкціюПростой варіант душу можна зробити з підсобних матеріалів: дощок, рейок, старої цегли. Наприклад, на готову опору встановіть металевий бак з краном і душовим ріжком. Обгородіть цей простір шторками, зафіксованими зверху на обручі. Якщо ви хочете більш добротну конструкцію - зробіть душ з глухими стінками.
4
Зміцніть площадкуЧтоби споруда стояла міцно і не завалилося, попередньо зробіть укріплене підставу. Для цього вбийте в землю металеві або азбестоцементні труби (1,5-2 м) діаметром 90-100мм. Встановіть на майданчику міцний дерев'яний каркас висотою 2,5-3,0 м. Не забувайте про те, що кабінка повинна бути зручною - передбачте її розміри не менше 100х100 см.
5
Обшийте каркас дошками або вагонкою, зробіть відвід води і покладіть підлоги. Ємність для води встановіть на даху над каркасом. Стіни зсередини покрийте захисним шаром лаку або пофарбуйте. Проведіть всередину кабінки трубку з душовим ріжком і прикріпіть поличку для мила і мочалок. Відокремте мийне відділення від роздягальні. Для цього можна скористатися водонепроникної шторкою, яка захистить одяг від бризок.
6
Купуйте готовий душЕслі ви не володієте достатнім майстерністю, купіть готовий садовий душ. Це може бути переносна або стаціонарна установка. Такі споруди мають естетичний вигляд і чудово вписуються в садовий ландшафт.
Зверніть увагу
Якщо душем користуватиметься багато людей, буде потрібно відвід великої кількість води. Щоб стоки не застоювалася, слід подбати про їх утилізацію. Для цього потрібно зробити спеціальну зливну яму або встановити септик для літнього душу.
Корисна порада
вимостити підхід до літнього душу. Доріжки можна зробити з різних матеріалів: піску, дерева, цегли, бетону, тротуарної плитки.