Як знаходити площа прямокутника. вирахувати діагональ.

Прямокутник - плоска фігура, що складається з чотирьох сторін і чотирьох прямих кутів. З усіх фігур площа прямокутника доводиться обчислювати частіше інших. Це і площа квартири, і площа садового ділянки, і площа поверхні стола або полки. Наприклад, щоб просто обклеїти кімнату шпалерами, обчислюють площа її прямокутних стін.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб знайти площа прямокутника - це перемножити довжину прямокутника на ширину. Таким чином, якщо довжина прямокутника дорівнює a, а ширина - b, то площа S = ab.
2
Нескладно знайти і площа прямокутника, знаючи довжину його діагоналі і кут між діагоналями. Нехай довжина діагоналі дорівнює d, а кут між ними -?. Тоді площа прямокутника S =? D? Sin?.
3
До речі, з площі прямокутника можна легко обчислити площа прямокутного трикутника. Досить добудувати прямокутний трикутник до прямокутника так, щоб гіпотенуза стала діагоналлю прямокутника. Тоді буде очевидно, що площа такого прямокутника дорівнює добутку катетів трикутника, а площа самого трикутника, відповідно, дорівнює половині твори катетів.